Wpis z mikrobloga

@dzieju41: nie wiadomo czy się cieszyć czy płakać. Z jednej strony reklamują lego, a z drugiej strony walą takie ceny, że nie ma sensu nic kupować. Byłem wczoraj w auchanie, drogo w ch...
  • Odpowiedz
@G06DbT: auchan sprzedaje lego w cenach katalogowych albo drożej. Z innymi zabawkami, grami planszowymi jest podobnie. Z pokemonów temporal forces ETB 80 zł drożej niż można kupić w sklepie z planszówkami.
W powiatowym to nawet takich wielkich sklepów nie mamy, był, ale wyginął, podobnie jak empik. Ludzie tu też zarabiają, ale nie są tak rozrzutni by kupić co popadnie bo stoi na półce.
  • Odpowiedz
@Qullion: możesz zawsze online zamówić, przecież nie ma nakazu robienia zakupów w auchanie.

Ja lubię ten sklep. Choć nie umywa się do tesco, co było kiedyś.
  • Odpowiedz
Auchan zastąpił Real.


@Qullion: nie, bo swego czasu owe markety były równocześnie. Auchan wykupił Real

W 2012 roku spółka Real posiadała w Polsce 54 hipermarkety. Jednak wyniki sieci nie były zadowalające i właściciel postanowił wycofać się z Polski, a sklepy Real zostały przejęte przez Auchan. Transakcja została zakończona oficjalnie w 2014 roku. Od 2016 wszystkie pozostałe markety Real funkcjonują już jako Auchan.
  • Odpowiedz
@G06DbT: nie pamiętam żadnego współwystępowania, zmienili Real w Auchana i tyle, a co oni sobie kupowali i ile to trwało mało mnie obchodzi.
  • Odpowiedz