Wpis z mikrobloga

  • 1
@Obiboq nie wiem czy mogę na coś liczyć, zakończyłem długoletni związek i tak sobie rozmyślam czy kogoś jeszcze poznan
  • Odpowiedz
@Patt_: Jestem w podobnej sytuacji. Zakończyłem 4 letni związek rok temu. Jestem już grubo po 30 więc jeszcze większe ciężary.
Od kwietnia do lipca lizałem rany po związku, ostro za siebie wziąłem się od końca listopada. (siłownia, nauka tańca i inne bzdety)

Od momentu kiedy jestem singlem, byłem na ~15 randkach, dostałem 2 propozycję FWB, z 2 dziewczynami mogłem wejść w związek przy dłuższym poznaniu, ale uznałem, że jednak jestem nie
  • Odpowiedz
  • 0
@Obiboq rozstales się w kwietniu tam trgo roku? To w sumie tak samo jak ja, wózek trwał lekko ponad 4 lata. W sumie do teraz się zbieram po rozstaniu
  • Odpowiedz
@Patt_ Nom, tydzień po świętach w 2023, tylko jeszcze miałem epizod powrotu do byłej dziewczyny, tzn. spotkaliśmy się jeszcze parę razy oraz byliśmy na dwóch weselach razem, ale finalnie nie wyszło.

Jeżeli u Ciebie rok minął to już czas najwyższy przestać walić konia i ruszyć na miasto :)
Jeżeli czasowo stoisz słabo tak jak ja to polecam założyć tego Tindera / Badoo i przewijać co jakiś czas.
  • Odpowiedz
Czy się tu Mirki, którzy poznali swoje obecne partnerki będąc samemu po 30?


@Patt_: jestem po 50, poznałem. Liczy się?

Też biorę pod uwagę, że jak u dziewczyny pojawia się jakis RedFlag to odpuszczam z miejsca, tak samo jak dzieci, albo były mąż to z miejsca odpuszczam.


@Obiboq: jesteś grubo po 30 i szukasz kobiety bez dziecka/byłego męża? Podziwiam.
  • Odpowiedz