Wpis z mikrobloga

#ecpu Alexie Hunter czy Jarosław Rozpłochowski przeginasz i naginasz rzeczywistość . Wszędzie są według ciebie realne 12 latki które są twoim wymysłem . Do tego niby jest w nagraniu matka dziecka a kobieta która dla ciebie i podkręcenia atmosfery twojego show mówi że tak było . https://www.facebook.com/share/p/E474KFVQrN3pNvg6/ . Kolejny fakt gdyby rzeczywiście były realne dzieci i fakty które przedstawiasz ów pan by odrazu był aresztowany a nie tylko dozór . Pajacu gubisz się w swoich kłamstwch :-)
Wrobel8383 - #ecpu Alexie Hunter czy Jarosław Rozpłochowski przeginasz i naginasz rze...

źródło: FB_IMG_1713679895059

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • 0
@NiebieskiWStringach: no wielkie halo że niby matka dziecka oczywiście ta sama narracja że 12 latka . Nie zastanawiające jest to że Rozpłochowski mija się z prawdą ? Jeśli by były dzieci , molestowanie to odrazu by pana aresztowano . Ale liczy się show i kasa z darowizn do kieszeni Wodza Alexa .
  • Odpowiedz
Mnie zastanawia jak to możliwe, że przeciwko fundacji toczą się śledztwa a pajace dalej grasują. Dopóki Rozpłochowski nie pójdzie siedzieć to ich wyznawcy dalej będą zasilać mu kieszeń. Czyżby w poprzednią narrację fanatycy nie uwierzyli?(ped pisał do dziecka wabika).Naprawdę trzeba mieć baaaardzo ciasny umysł, żeby w to uwierzyć.
  • Odpowiedz
  • 0
@grazyna-mk: Jeszcze na nagraniu pod koniec słychać kobiecy głos że to niby matka dziecka ( głos znajomy może to Ewelinka ) . I zauważyłem że jakaś obsesja jest u tego Narcyza i pajaca bo ciągle 12 latki .
  • Odpowiedz
Może to jednak prawda, że pajac sam jest pedo.Ciekawe,że fanatycy nie zastanawiają się ,co12latki robią w sieci i że akurat tak dużo trafia na wabiki.
  • Odpowiedz
  • 0
@grazyna-mk: Pewnie tak ale się dobrze maskuje a kreowanie 12 latek w programie komputerowym to jego chora jazda najwidoczniej . Tylko że on powie że to do celów jak to mówi operacyjnych , zresztą zawsze ma na wszystko wytłumaczenie .
  • Odpowiedz
Mam nadzieję, że w niedługim czasie prokuratura przetrzepie kompy jemu ,łowcom i wszystkim wabikom.I nie będzie tłumaczenia, że to w celach operacyjnych
  • Odpowiedz
  • 2
@dotankowany_noca: tak jak obserwująca post pisze " z norrisem w drodze do prawdy " zmienić powinna każdemu tok myślenia kto wierzy że ten Alex Hunter ma dobre intencje i co kryje się pod płaszczykiem ochrony dzieci ( które nie istniały )
  • Odpowiedz
@dotankowany_noca: Na YouTube jest kilka filmików ujawniających ich działania, Sierżant Bagieta, Shelldy,szop demaskuje. Pole karne tam wypowiada się prawnik.Wiesz,że oglądając ich chore akcje zasilasz im portfel?a na tym im zależy najbardziej.
  • Odpowiedz