Wpis z mikrobloga

NR 249 #serialseries #serial #seriale
LISTA SERIALI
ALFABETYCZNA

Autostrada do nieba - Highway to Heaven

Twórcy: Michael Landon
IMDb: 6.8/10
https://www.imdb.com/title/tt0086730/
Gatunek: dramat

Jonathan Smith to anioł na okresie próbnym wysłany z powrotem na Ziemię, aby pomagać ludziom. W pierwszym odcinku serialu spotyka zgorzkniałego byłego policjanta Marka Gordona. Obaj zaczynają podróżować po kraju jako wędrowni pracownicy i otrzymują zadania od „Szefa” (Boga), a ich misją jest dostarczanie napotkanym ludziom miłości, zrozumienia i pokory.

Czy polecam? To najbardziej chrześcijański serial jaki kojarzę, mimo to lubiłem na niego popatrzeć, chyba głównie przez komediowe akcenty ale pamiętam najbardziej rzewne końcówki.
WLADCA_MALP - NR 249 #serialseries #serial #seriale
LISTA SERIALI
ALFABETYCZNA

Autos...

źródło: autostrada.donieba

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP jeszcze był ciut nowszy "Dotyk anioła" w podobnej tematyce. Mnie jednak seriale obyczajowe nigdy nie ruszały, więc tylko widziałem jakieś pojedyncze fragmenty jak moja mama, albo siostra oglądały. Ja tam zawsze tylko komedie, albo sensacje, ckliwe historyjki nie były dla mnie ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@Kaczorra: nawet to kojarzę, ale nie oglądałem, natomiast Autostrada do nieba podobnie jak z tym samym aktorem Domek na Prerii to dla mnie takie szkółkowo-niedzielne seriale, których już nikt nie pamięta :)
  • Odpowiedz