Wpis z mikrobloga

@Viado: Pitu, pitu. Akurat kary działają wbrew temu co tam szybcy i bezpieczni psioczą pod nosem.
A liczba śmiertelnych wypadków drogowych maleje (i tych z udziałem pieszych, i tych bez udziału pieszych).

Tak samo wszyscy się pluli o kary pieniężne i ogólnie wzrosty kar dla pijusów.
A dzisiaj czytałem że w porównaniu do danych sprzed 10 lat mamy ponad 40% mniej pijanych kierowców.
  • Odpowiedz
@Viado: Bezsensowne wydawanie pieniędzy. Kto w dzisiejszych czasach jaździ jak debil i przekracza prędkość? Stawianie fotoradarów się nie zwróci ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba że ktoś ma z chipsow prawo jazdy i nie ogarnia dozwolonych prędkości
  • Odpowiedz
@siekieromotyka: @xfin @Vadzior @obserwator_nsa @kuraku Już nie mogę się doczekać aż postawią te fotoradary i wszystkie miernoty drogowe takie jak wy zmaksuja sobie punkty na prawku.

Szczególnie że nowe sprzęty mierzą odstęp między pojazdami. Ale będzie piękny kwik jeżdżący „zgodnie z przepisami” jak wyjdzie na jaw, że wy wcale przepisów nie znacie i nie potraficie jeździć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Viado akurat fotoradar to jeden z lepszych sposobow na ograniczenie predkosci w newralgicznych miejscach-oznaczony, wiec uczciwy i bez cyrku w stylu ukrywania sie za krzakiem z suszarką, skuteczny. A jesli ktos jest dzbanem i zapierdziela tam gdzie stoi forobudka to sie doklada do budzetu i tyle :P
  • Odpowiedz
@Majkel2008 tak, to spisek-jest specjalna rada ktora odrzuca wszystkie lokalizacje fotoradarow zwiazanych ze szkolami i miejscami, gdzie sa wypadki. Przekierowują je tylko tam gdzie jest dluga prosta i brak skrzyżowań
  • Odpowiedz
gdzie wady?


@kuraku: jaki widzisz rozwój kraju pchając kasę w fotoradary? KPO - krajowy plan odbudowy. Jak kupno fotoradarów odbuduje nam ekonomię, rynek pracy i stanie się Polska bardziej konkurencyjna dpa firm aby tutaj miały swoje sklepy, fabryki, etc.
  • Odpowiedz
@Majkel2008: stawiają te radary na długich prostych odcinkach między miastami

No dokładnie tak, bo tu nie chodzi o żadne bezpieczeństwo tylko golenie frajerów.

@cwlmod: jacy "wy" towarzyszu imbecylu? Tusek może ci na łeb narobić, a ty powiesz że to wspaniale bo darmowa odżywka do zakoli neuropka xD

@Pilaf: bo już jak jeden mąż wyznawcy nowego rządu stanęli w obronie. Widać jak Donek wyjmuje tematy zastępcze jak królik z kapelusza.
  • Odpowiedz