Wpis z mikrobloga

@kupkesobieciagne: Czyli ameryka ogolnie ma taki potencjal ze zje dupom i ruskich i chinoli tak? No dobra ale to jest na 100% prawda? Czy jest mozliwosc ze wierzymy w amerykanska propagande?
  • Odpowiedz
@Sants1 A co to jest rosja? Sytuacja wygląda tak, że od 2 lat rosja z użyciem całej swojej mocy i zasobów walczy sobie z zachodem, a zachód nawet jeszcze nie wstał z wyrka. Rosja to nie jest realny przeciwnik dla nikogo co pokazuje wojna na Ukrainie.
  • Odpowiedz
@Sants1 Tego nie wiem ale nawet jeśli to ja odnosiłem się bardziej do potencjału gospodarczego niż militarnego. Ekonomicznie rosja nie ma przewagi nawet nad pojedynczymi członkami NATO a co dopiero nad całym sojuszem. Zobacz, że nawet Chiny, które rosję wyprzedzają pod każdym względem o kilka długości nie idą w tym momencie na żadną ostrzejszą konfrontację, bo kalkulują, że nie mają szans.
  • Odpowiedz
rosja walczy tylko jedna swoja armią z czterech


@Sants1: nie stać ich na to. Już teraz ledwo są w stanie wyposażyć to co jest na froncie ukraińskim.

Rosja to biedny i zacofany kraj.
  • Odpowiedz
@SoplicaTadeusz ekonomicznie nie ma ale po sojuzie zostały ogromne mozliwosci produkcyjne, w tej chwili rosja produkuje wiecej pocisków niż całe nato, rocznie remontują/produkują ~1500 czołgów, gdzie niemcy gnycaja kilkanascie sztuk rocznie a kolejka jest na 20 lat do przodu.
  • Odpowiedz
@Trismus Aż muszę odpisać. Stary tu nie ma nic do gadania rozgrywającym są Republikanie xd To dzięki Dudzie Ukry dostały hajs. I tak jest prawda
  • Odpowiedz
@Ama-gi:

Stary tu nie ma nic do gadania rozgrywającym są Republikanie xd To dzięki Dudzie Ukry dostały hajs. I tak jest prawda


Buhahahahaha.
  • Odpowiedz