Wpis z mikrobloga

@marlboro-gold: Czyli tak:
- atak na ojca i siostrę
- nieprzyjmowanie zaleconych leków
- ćpanie

To nie przegryw tylko wszystko na własne życzenie i przez takich ludzi inni nie dostaną pomocy.
  • Odpowiedz
Osoba, która cierpi na dysforyczny nastrój, #!$%@? się głębokim uczuciem niepokoju, przygnębieniem oraz smutkiem. Jednocześnie jest ona o wiele bardziej wrażliwa na jakąkolwiek krytykę lub trudną sytuację. Pacjenci z dysforią mają tendencję do wyolbrzymiania błahych spraw, szybko się frustrują


@marlboro-gold: nawet nie wiedziałem, że to mam.
  • Odpowiedz
a myslisz ze ile z tego jest prawda? xD


@marlboro-gold: Wszystko, chociaż oczywiście wiemy że według Ciebie to byłeś grzeczny i potulny, dzień dobry mówiłeś.
Problem jest w tym że zdanie osoby chorej psychicznie albo ćpającej, jest tak samo wiarygodne jak alkoholika, czyli w ogóle.
Albo się ogarniesz, albo dożywotni szpital psychiatryczny, tutaj nie ma innej drogi.
  • Odpowiedz
@marlboro-gold: zakładając że serio broniłeś się, to musisz się po prostu od nich wyprowadzić. Chora głowa raczej nie wyzdrowieje Ci w chorym otoczeniu. Ale tak jak pisali Ci koledzy wyżej, słowa narkomana są nic nie warte, więc jeszcze bardziej od wyprowadzki musisz rzucić to gówno. Po cholerę Ci ono w ogóle jest? xd
  • Odpowiedz
: zadnych urojen nie mialem uwazam ta opinie za calkowicie bledna to ja musialem sie bronic przed rodzina nie oni przdemna ja stalem oni przychodzili do mnie w celu zaatakowania mnie


@marlboro-gold: typowe urojenia schizofrenika
  • Odpowiedz
@Krs90: Tak, nieironicznie nigdy, bo uzależnienie nie może być winą uzależnionego. Tak, wiem, że może wydawać się inaczej, ale tylko wtedy, kiedy jest się nielogicznie myślącym odklejeńcem, który wierzy np. w wolną wolę.
  • Odpowiedz