Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Nosyrn: robiłem przez ładnych kilka lat w zakładzie gdzie kobiety po zawodówce stanowiły zdecydowaną większość załogi i zapewniam cię że daleko od rzeczywistości to nie odbiega
  • Odpowiedz
@steamy_window mógłbyś się zdziwić, pracuje z gościem co jest żołnierzem i chwilowo pracuje w kołchozie bo czeka na jakąś tam przysięgę i gada ciągle o ruchaniu jak niewyżyty 15 latek xD pytanie do żołnierzy: wszyscy młodzi żołnierze są tacy #!$%@? i żenujący ?
  • Odpowiedz
wszyscy młodzi żołnierze są tacy #!$%@? i żenujący ?


@fcpierniczek: zazwyczaj tak, jak masz jakiegoś zawodowego szeregowca, co jeszcze sam musi dorabiać w kołchozie bo czeka na jakąś tam przysięgę, to się zastanów jakiego pokroju są to osoby, uogólniając. Myślisz, że tam poszedł jakiś ambitny gość, który zafascynowany militariami postanowił pójść na służbę i przekładać sprzęt z miejsca na miejsce albo ścielić łóżko pod linijkę i w tym się spełnia? Tak
  • Odpowiedz
@cuda_maker:

a jak chłopy opowiadają to uszy kwitną


@szzzzzz:

Nie wiem my jakoś o obwisłych cycach, ropie z #!$%@? czy innych obrzydliwościach nie gadamy. Albo jaka ile dała rade, czy ten czy tamten sąsiad lepszy.
  • Odpowiedz
@Nosyrn: w poprzednim kolchozie, w którym pracowałem robiło też takie małżeństwo. Nie wiem ile mogło mieć lat, pewnie coś koło 40. Kobieta lubiła opowiadać, że zrobiła staremu laske, bo ona to w sumie lubi mu pałę #!$%@?ć lub jak stary ja ruchał w weekend przez co ja teraz wszystko boli. Koleś oczywiście cichutki, nic nie mówił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz