Wpis z mikrobloga

@nastynas „mnie się ten siedmiopokojowy luksusowy apartament po prostu należy”

Beka z was biedaki bo macie zdziwienie, że jak jest popyt to ceny rosną… z resztą ceny wszystkiego rosną :) wasza minimalna krajowa też
  • Odpowiedz
  • 117
@digger3: jak widać nikt od roku nie uznał, że jest to dobra oferta. Zatem podnieśli o pół bańki. Mnie to śmieszy ale jak widać wykopki już skwitowały "biedak ma ból dupy" xDDD
  • Odpowiedz
  • 5
@Notes: popyta tak rośnie że przez rok nie sprzedali za 3 to dali za 3,5. A ty wykopku ile już masz luksusowych apartamentów że tak rzucasz "biedakami" swobodnie?
  • Odpowiedz
@nastynas dałeś na przykład dosyć specyficzną nieruchomość. Takich rzeczy nie kupuje byle jaki Kowalski żeby zamieszkać tam ze swoimi małymi @nastynas ami i dojeżdżać do reszty świata swoim passatem w tdi. Ale może ty tego nie rozumiesz :)
Ja tam na brak pieniędzy nie narzekam :) na kapitał ulokowany w nieruchomościach również.
Jeszcze jakieś pytania?
  • Odpowiedz
  • 7
@Notes: wyczuwam nowobogackiego wannabe Mariusza xD tak się składa że zdecydowanie nie trafiłeś na Janusza ale ja nie mam małego fiutka żeby się tym chwalić na wychodku xd
  • Odpowiedz
jak widać nikt od roku nie uznał, że jest to dobra oferta. Zatem podnieśli o pół bańki. Mnie to śmieszy


@nastynas: sam mam mieszkanie, za które jakby ktoś przyszedł i mi odpowiednio zapłacił to bym sprzedał. Nie wiem co w tym dziwnego, chyba coś ci nie wyszło bo miało być śmiesznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 8
@emasele: to już było za 3,5 kiedyś xDDD boże jak ja z was leje eksperci xDDDDDD
Niech wystawi za 20 mln to najszybciej sprzeda. Albo czekaj, za MILIARD i da stargować do 300 mln xD
  • Odpowiedz
@nastynas: nie wiem gdzie jest to mieszkanie, ale jakbym miała dać 3,5 bańki za mieszkanie to 3 razy taniej wybudowałabym dom i jeszcze działki spory metraż byłby. Może nie w centrum miasta ale pod jednym z największych miast w Polsce (oprócz Warszawy).
  • Odpowiedz
@nastynas nowobogacki może bo kiedyś byłem biedakiem i może też z małym fiutkiem ale przynajmniej nie z #!$%@? żeby płakać na wypoku o cenę mieszkania którego i tak nigdy byś nie kupił.
Ale darcie #!$%@? to jedyne na co cię stać ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz