Wpis z mikrobloga

@Lord_Apatii_i_Depresji: Akurat Bosak moim zdaniem kiepsko wyszedł. Widać było że próbował zmieniać temat przeciągając swoje odpowiedzi, często też rozmywał się w tym swoim monologu i po prostu nieprzyjemnie się tego słuchało. A już hitem był wywód o klasie średniej z którego wynikło. Jeden że klasa średnia nie jest dla takich robaków jak pielęgniarki, policja, wojsko xD. Dwa przedstawiciele klasy średniej to osoby które odkładają kilkadziesiąt tysięcy rocznie i tu bym się
  • Odpowiedz
brak wiedzi głębszej refleksji.


@Towarzysz_Moskvin: Jakiej ty byś chciał refleksji ? To nie jest filozofia, tylko matematyka 0_o

On woli pomóc bogatemu kupić 7 mieszkanie niż komuś bez mieszkania swoje pierwsze.


@Lord_Apatii_i_Depresji: Bogaty sam sobie poradzi, bo do bogactwa idioci nie dochodzą. A biednemu tak samo nie należy się pomoc tylko dlatego, bo jest biedny. Pomoc należy się kalekom, niezdolnym do pracy. Nie kalekom życiowym.
  • Odpowiedz
@Lord_Apatii_i_Depresji: i jeszcze mowi ze wiekszosc jego elektoratu sa to soby biedne, bo bogate to lewwactwo. A on w ramach tego chce zafundowac tym biedakom wolny rynek na styl muriki. #!$%@? i wyborcy na to jeszcze uszami klaskaja.
  • Odpowiedz
@Lord_Apatii_i_Depresji: także obejrzałem tę rozmowę i mam inne wnioski.
Lewicowcy żyją w świecie marzeń, nie potrafią zrozumieć że gospodarka to zbiór naczyń połączonych. Gdy podniesiesz podatek, to zostanie on natychmiast przesunięty na konsumenta. Otwierali oczy ze zdumienia gdy Bosak mówił o dyrektywie budynkowej i wpływie OZE na ostateczny koszt budowy nieruchomości. A cena budowy bezpośrednio przekłada się na cenę mieszkania. Sam jakiś czas temu budowałem drugi w swoim życiu dom. Tym
  • Odpowiedz
@GOHAN: mentalność miliardera, który chwilowo pozostaje bez kasy się u Ciebie przejawia.

Ekonomia nie jest nauką ścisłą i nigdy tak nie uważano aż do powstania neoliberalizmu i neoliberalnej propagandy.
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Moskvin: Mówisz niestety o ekonomii, gdzie ludzie #!$%@?ą o teoriach wyssanych z dupy i tam też się nadających. Im bardziej chcesz zawęzić temat, tym bardziej wchodzi matematyka. To, że ekonomia to dziedzina nauk społecznych nie znaczy, że nie używa się do jej określania matematyki.

świetna definicja. Wychodzi na to, że onlyfansiary, patostreamerzy, obajtki czy ekskluzywne prostytutki to super inteligentni ludzie xD


@Kryspin013: Skoro się dorobili, a ty nie, to znaczy,
  • Odpowiedz
@GOHAN:

Miliarderem nie jestem, ale kasy akurat mam.


a jesteś multi-milionerem i właścicielem środków produkcji czy pracujesz najemnie? Masz więcej pieniędzy niż freak-figherzy, którzy potrafią dostawać miliony za walkę?

Albo masz więcej pieniędzy, niż ludzie, którzy multi-milionowe majątki odziedziczyli?
Jeśli nie to znaczy, że są od ciebie z góry mądrzejsi czy jednak rozumiesz, że posiadany majątek nie jest wcale wskaźnikiem intelektu czy mądrości czy jednak będziesz się upierał, że tak.

Nie
  • Odpowiedz
Masz więcej pieniędzy niż freak-figherzy, którzy potrafią dostawać miliony za walkę?


@ShadyTalezz: Nie, nie mam. No i co to znaczy ? Że jestem głupszy od nich ? Tak. Bo nie zarabiam takich pieniędzy jak oni a mógłbym.

Albo masz więcej pieniędzy, niż ludzie, którzy multi-milionowe majątki odziedziczyli?


@ShadyTalezz: Dziedziczenie majątku automatycznie czyni z kogoś gorszego albo mądrzejszego ?

zna osobiści ludzi mądrzejszych i bardziej pracowitych, którzy nie mają ułamka jego
  • Odpowiedz
@GOHAN:

Nie, nie mam. No i co to znaczy ? Że jestem głupszy od nich ? Tak. Bo nie zarabiam takich pieniędzy jak oni a mógłbym.


to mów za siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziedziczenie majątku automatycznie czyni z kogoś gorszego albo mądrzejszego ?


to ciebie pytam, czy osoba z odziedziczonym majątkiem jest z automatu mądrzejsza od wszystkich z mniejszym majątkiem od niej?

A Bosak ze swoim
  • Odpowiedz
to mów za siebi


@ShadyTalezz: Mówie. Wolałbym być głupi i bogaty niż mądry i biedny

to ciebie pytam, czy osoba z odziedziczonym majątkiem jest z automatu mądrzejsza od wszystkich z mniejszym majątkiem od niej?

do bogactwa idioci nie dochodzą.


@ShadyTalezz: Przecież ja pisałem o ludziach, którzy doszli do swojego majątku a nie go odziedziczyli... Czy to trzeba dosłownie tłumaczyć jak chłopu na miedzy ?

Zarobki czy wysokość majątku nie są
  • Odpowiedz