Wpis z mikrobloga

Mam wolny weekend gdzie nie muszę nigdzie iść ani nic robić więc postanowiłem, że może w końcu ogram coś z kupki wstydu bo jakiegoś czasu tylko w wowa jeszcze pykam a ostatnia singlówka, którą przeszedłem to było hogwarts legacy w lutym 2023. No i tak zabrałem się od wczoraj kolejno za kingdom come'a, saints row to nowe, plague tale'a i zrobiłem drugie podejście do horizon zero dawn. #!$%@? dłużej te gry pobierałem (a wcale wolnego internetu nie mam) niż w nie grałem, jakoś kompletnie nie mogę się w nic wciągnąć i to chyba ta trzydziestka na karku tak na mnie działa ( ͡° ʖ̯ ͡°). Jeszcze parę lat temu potrafiłem grać po 10h dziennie w wiedźmina, cyberpunka, warzone'a czy nawet diablo a teraz robię sesje po maksymalnie 2 godziny i to nawet nie codziennie i to w gry, które najczęściej już znam i ogrywałem wiele razy. Od premiery cp77 jedynymi nowymi grami, które przeszedłem były days gone i właśnie wspomniany wcześniej hogwarts legacy, nic innego mnie nie wciągnęło na dłużej niż 30 minut.
#zalesie #gry #pcmasterrace
  • 11
  • Odpowiedz
@Yayra: a szkoda gadać ( ͡° ʖ̯ ͡°) człowiek by się chciał w coś wciągnąć i nie da rady, to samo z serialami mam. Zacząłem oglądać parę tytułów i nic nie mogę skończyć bo mnie to męczy.
@mati1990 też miałem wielkie plany a kupię game passa pogram sobie XDD taaa dobrze, że nie wziąłem jednak bo bym nic nie odpalił
  • Odpowiedz
@Tetrachloroizoftalonitryl No jak włączysz coś na 30 minut to nie licz że się wciągniesz. Pewnie cenisz sobie wygodę i nie chce ci się wchodzić w świat nowych gier, wolisz rzeczy znajome i łatwe bo znane. Też to przerabiałem i właśnie kingdom come jak przemeczylem na siłę, to później się mega wciągnąłem. Jedna z moich ulubionych gier, czekam na 2 część
  • Odpowiedz
@Tetrachloroizoftalonitryl: spróbuj żonglować gatunkami, bo ja mam podobnie jak gram np drugiego dłuższego rpga pod rząd. Grałeś w Lies of P? Bardzo fajna gra, która jest jednocześnie wyzwaniem ze względu na poziom trudności.
  • Odpowiedz