Wpis z mikrobloga

Serio są w Polsce takie #!$%@? osoby co się boją krzyża ze złamanymi ramionami symbolizującego ogień, Słońce i szczęście?


@Ellviso: nie boją się, tylko nie lubią, bo w jednym z najważniejszych momentów w historii Polski ten sam symbol (no, odwrócony ale mało kto odróżni, bo to nie ma znaczenia) symbolizował śmierć, terror, głód, strach, wojnę i okupację.

Serio tak ciężko ci to pojąć?
  • Odpowiedz
  • 7
@Emes91 buddyjski symbol w katolickiej świątyni, wszystko gra ( ͡º ͜ʖ͡º) znam przypadek gdzie #!$%@?ęty proboszcz zamalował białą farbą kilkusetletnie freski w kościele albo kazał spalić relikwie i nikt słowem nie pisnął, ale swastyk ruszyć nie wolno ( ͡º ͜ʖ͡º) po prostu nie wierzę w przypadki
  • Odpowiedz
  • 0
@Emes91 białek może mi nie wystawić listu referencyjnego bo właśnie wróciłem z bana za napisanie "rzymianom #!$%@? w dupę i na imię" pod postem o śmierci tego chłopaka
  • Odpowiedz
@Tumurochir: Ja wszystko rozumiem, no ale #!$%@? nikt mi nie wmówi że to nie specjalnie. Przecież można to było przykryć chociaż dywanem zważywszy na to że w #!$%@? polityczna sprawa. Chlopak stracił życie za chęć pomocy, za ideały według mnie durne, ale były jego i ok. Nie mordował, pomagał. Natomiast ci rozumni wiedzą jak świat działa. OCZYWIŚCIE że będzie #!$%@? w izraelskich mediach narracja że nazista karmił terrorystów i nie ważne
  • Odpowiedz
  • 10
@Emble złe porównanie, pomnik czerwonoarmisty powstał na część czerwonoarmisty. Kafelki ze swastyką nie powstały na cześć Hitlera.

Skuwanie kafelek bo się mogą komuś z czymś kojarzyć, to jest po prostu objaw braku szacunku, zwykłe Cancel Culture w lekko innej oprawie.

Tak samo z pierogami ruskimi i chęcią usunięcia języka rosyjskiego ze szkół w Polsce. Szczególnie to pierwsze mnie śmieszyło, wolę edukować nieświadomych, niż usuwać ponieważ ktoś jest nieświadomy i może poczuć się
  • Odpowiedz
no #!$%@? w kraju które zginęły miliony przez ludzi z tym znaczkiem, heheszki w #!$%@?


@Emble: nie z tym znaczkiem, bo jego znaczenie było zupełnie inne. Ja tu nie widzę flagi 3 rzeszy, tylko buddyjski symbol szczęścia. To tak samo jak z krzyżem świętego Piotra, też go zakażmy bo się kojarzy z satanizmem xD, mimo, że sataniści zaczęli go używać później. To jakie symbole jeszcze sobie obrzydzimy? Tęczowa flagę? ( ͡
  • Odpowiedz