Wpis z mikrobloga

  • 0
@kuroszczur: Gorzej, że 70% akapków to bieda konfiarze, którzy nazywają libkami każdego kto nie podziela ich konserwatywnego autyzmu. Znowu idąc w lewo też się od razu trafia na ideologiczną ścianę. Więc pozostaje balansować na krańcu prawej ćwiartki kompasu blisko centrum, ale nie centrum, że grill, tylko centrum na dole
  • Odpowiedz
@Jarkendarion: To, że odstajemu dość mocno od tzw systemu ideologicznie, wiąże się również z tym, że ten system robi z nas poprzez quazi-naukę outsiderów. IMO silny indywidualizm jest skorelowany ze spektrum autyzmu
  • Odpowiedz
@Jarkendarion: Też kiedyś byłem tym wolnorynkowym wolnościowcem xD Wydaje się, że poglądy ekonomiczne ulegają z czasem zmianie, ale tego komponentu "wolnościowego" w mojej opinii nie da się zmienić, bo to jest jakaś cecha charakteru. Nie wiem, jak ją nazwać. To jest takie coś, że wszystko trzeba robić po swojemu, a wolność w tym przypadku jest rozumiana bardzo subiektywnie, jako możliwość działania w zgodzie ze sobą. Taka bardzo egzystencjalna. Mam wrażenie, że
  • Odpowiedz