Wpis z mikrobloga

No dzień dobry,

Naprawdę nie chciałem się w to mieszać, ale po doprowadzeniu do usunięcia kanałów Wklęsłego Majora i Choroszcz Gate uznałem, że nie mogę nic nie zrobić widząc bezprawne działania niektórych osób.

Krótko: zapraszam wszystkich autorów kanałów wokółszkolnych którym doprowadzono do zamknięcia kanałów do zgłoszenia się na anonimowy mail: qwertyasd12345@gazeta.pl
Proszę o przedstawienie swojej sytuacji: za co były zgłaszane "strajki", kto je zgłaszał, jak wyglądał wasz kontent (ile było w nich waszego wkładu własnego w postaci komentarza, przerabiania do celów komediowych, itp.). W miarę możliwości proszę o przesłanie screenów przedstawiających zawiadomienie z YouTube o zgłoszeniu roszczenia i otrzymaniu ostrzeżenia.

Przeanalizuję waszą sytuację, doradzę co można z tym zrobić, zaoferuję zastępowanie Was przed sądem pro bono, bo doceniam Waszą pracę i wiem ile kosztowało to Waszego czasu.

Przypominam, że zgodnie z wyrokiem Sądu Najwyższego (I CK 232/04) przytoczenie nawet całości cudzego utworu jest dozwolone, przy jego dostatecznej, twórczej transformacji.

Nie jesteście w tym sami i nie jesteśmy bezbronni. Proszę o plusy dla zasięgu oraz poinformowanie autorów o tym poście, jeśli znacie ich prywatnie.

Pozdrawiam

#kononowicz #patostreamy
qwertyasd12345678 - No dzień dobry,

Naprawdę nie chciałem się w to mieszać, ale po d...

źródło: IMG_20240420_114432

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@qwertyasd12345678: ale wiesz pan, że o ile linia orzecznicza polskich sądów to jedno to regulaminowe widzimisię YT to drugie? Ludzie złośliwie zgłaszający kanały na YT w celu odegrania się na urojonych "rywalach" i hejterach będą się zasłaniać, że primo: zgłaszają na podstawie regulaminu YT i secundo: usunięcie kanałów potwierdza prawidłowość ich rozumowania i zasadność zgłoszeń.
  • Odpowiedz
@qwertyasd12345678: radca prawny będzie pro publico Bono pomagał ludziom którzy od lat oglądają zachlanych meneli napędzanych nitro żeby mogli jeszcze więcej tego oglądać

Wykop nigdy nie przestanie mnie zadziwiać
  • Odpowiedz
Mleczne gówno niszczy polskie dziedzictwo kulturowe w postaci cyfrowej archiwizacji dokonań knura i jajora. Krótko z nimi.
  • Odpowiedz
@Glikol_Propylenowy: Twierdziła, że studiuje adwokaturę (choć nie wiem kto tak określa aplikację adwokacką). O praktykach to nie słyszałem, ale wiadomo raz się mówi tak raz tak, no sorry.

ps. co do praktyk to no zasadniczo one są na aplikacji czy to radcowskiej czy adwokackiej, ale w jej przypadku praktyki to raczej w remizie.
  • Odpowiedz