Wpis z mikrobloga

to sa te wykopki, ktorym brakuje od 10 do 10 mimo wyplaty 15k, bo kupuja kanapki za 65 zl xD


@List0pad: Ja to zawsze powtarzam że nie ma takich pieniędzy jakich nie byłby w stanie #!$%@?ć niegospodarny człowiek by na koniec miesiąca wyjść na zero.
  • Odpowiedz
stoją przy garach od rana do nocy zamiast żyć


@europa: ja tam robię na zapas w niecałą 1h i mam na 3-4 dni żarcia i nie dlatego że nie mam kasy na jedzenie na mieście tylko tak jest zdrowiej i smaczniej. Po covid żarcie na mieście to już nie to samo.

Do maka też chodzę ale na cheeseburger a albo bigmaca w promocji :p

Teraz właśnie czekam na dużą latte i
  • Odpowiedz
@murmurlrl Proste rozwiązanie: nie kupować, nie dawać im zarobić. Zrobić sobie w domu z własnych składników lepszej jakości, taniej. A już na pewno nie zamawiać przez Uber Eats i nie tworzyć popytu na taniego pracownika z Afryki/Azji Wschodniej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jacques-Pierre: a jak mi się nie chce robić w domu to mam głodować czy Ty mi zrobisz?
kosztuje tyle ile kosztuje, jestem leniem więc płacę i chce aby takich lokali było jak najwięcej abym miał wybór
  • Odpowiedz
@szzzzzz W UK Subway to syf - teoretycznie powinno być to samo, ale dodatków mniej, warzywa niesmaczne, a bułki zaczęły mieć deklarowaną długość dopiero jak Subway przegrał proces, bo tak to obcinali ze 20% z każdej kanapki. Nie wiem też czy skład bułki się różni, ale te z wysp np nie mogą być legalnie kwalifikowane jako chleb w Irlandii, bo mają za dużo cukru.

Może taniej w UK, ale za to sporo
  • Odpowiedz
@Miecz12: masz historie jak mój wujek, który je tylko ziemniaki, schabowe i mielone, bo "raz kiedyś jadłem burgiera i niedobre było" (przygoda z typowej polskiej restauracji z 2000 roku, gdzie było 100 pozycji w menu i kotlet drobiowy odgrzewany w mikrofali) i nie da się go namówić na jakiekolwiek inne jedzenie.

Nikt się nie podnieca subwayem, to po prostu jedzenie typu fastfood dla każdego i nikt tego nie będzie przeżywał ani
  • Odpowiedz