Wpis z mikrobloga

@mlodyfubu: @bonczur co tam się w tych czasach nie sypie? Takie uroki współczesnej motoryzacji, naszpikowanej elektroniką. Jeździć i się cieszyć.

Dziękuję również za przypomnienie, że ja jeszcze jestem w limbo przez 2 miesiące i też będę bzikał nowym wehikułem xd
  • Odpowiedz
@mlodyfubu: VAG #!$%@?ł pełno elektroniki, a konsumenci którzy kupują auta przetestują. Znajomy 2 lata temu kupił sobie golfa 8 i przez pierwszy rok nie było miesiąca, żeby nie był w serwisie. Po którymś razie to już ze wszystkimi był na ty i z tego co opowiadał to prawie każdego nowego VAGa toczą te same problemy. Za to ciotka sobie wzięła najnowsze Clio w automacie, jeździ już prawie rok i zero problemów.
  • Odpowiedz
co tam się w tych czasach nie sypie?


@kimunyest95: Szczerze, taka porada w sumie. Gdybym miał słuchać się tego głupiego gadania zwłaszcza w internecie o tym żeby nie kupować jakiegoś auta bo się psuje to bym żadnego nie kupił.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: dokładnie. W przypadku każdej marki można trafić na pechowy egzemplarz i nie ma reguły. Poza tym, zadowoleni użytkownicy nie są skłonni do pisania wysrywów w internecie - po prostu cieszą się samochodem.
  • Odpowiedz
@mlodyfubu: serio mówisz czy jakieś farmazony odpowiadasz? Bo jeżdżę Formentorem od ponad roku i w serwisie byłem tylko raz - na wymianie oleju.
  • Odpowiedz
@mlodyfubu: no to przypadek 1 na 1000, bo na forum tak ludzie nie narzekają. Od kad wyszedł nowy soft infoaiment to zniknęło 90% problemów
  • Odpowiedz
@Euphor: konsola środkowa mogłaby być obita, bo jest faktycznie plastik fantastik, ale poza konsolą to nie jest źle we wnętrzu
  • Odpowiedz