Wpis z mikrobloga

Siemanko,
Kupiłem zmywarkę + piekarnik w RTV euro online w poniedziałek(15.04) z dostawą na czwartek(18.04) - pisało że produkt dostępny bla bla bla.
W środę jeszcze nawet pani dzwoniła żeby potwierdzić czy będę w domu i czy nie chce aby napewno ubezpieczenia( ͡° ͜ʖ ͡°)

W czwartek rano czyli w dzień dostawy dostaje smsa i e-maila że moja dostawa nie zostanie zrealizowana a o nowej dacie powiadomią mnie w następnych wiadomościach. Dzwoniłem na infolinię powiedziała Pani że za dużo nie wie ale chyba “towar miał problem z wydaniem z magazynu głównego” czy tam “nie dojechał (jakoś tak mówiła)
Pomyślałem sobie że dobra coś kręcą i anuluję zamówienie, odzyskam prawie 5k z powrotem i kupię w innym sklepie. Myk taki że dziś ta zmywarka(zapewne chodzi o nią) jest dalej dostępna, ba nawet napisane jest że do odbioru jutro w sklepie obok ale jest już 800zl droższa niż ja za nią zapłaciłem. Myślicie że mogą próbować coś kombinować o te 800zl? Czemu towar jest dostępny a ja czekam na niego już praktycznie 5 dni?

Jest coś co mógłbym zrobić ? Ktoś miał podobną sytuację?

#agd #elektronika #rtveuroagd #mediaexpert #mediamarkt
  • 6
  • Odpowiedz
@Boroborro: jak zapłaciłeś to ceny ci już nie zmienią, to że jest dostępna w sklepie to nie znaczy że jest na magazynie głównym. Duże firmy działają tak że nie wszystkie towary mają u siebie na swoim magazynie tylko często u producentów lub pośredników i ściągają na bieżąco.
  • Odpowiedz
indywidualnie raczej nie kombinują i nie zmieniają ceny o 800zł, jednak sama praktyka żałosna i jakby Ci zależało albo nie miałbyś takiej ceny gdzie indziej, to kręciłbym aferę.
  • Odpowiedz