Wpis z mikrobloga

Druga część jest straszliwie przewidywalna, nudna i płytka. Zero zwrotów akcji czy czegokolwiek by zainteresować widza. Od początku było widać, że "dobrym" uda się wygrać. Żadnej tajemnicy czy napięcia. Jak można była z tego zrobić dwugodzinny film to ja nie wiem.

#rebelmoon #netflix
  • 7
  • Odpowiedz
@dr3vil: Snyder to dzieciak uwięziony w ciele dorosłego chłopa. Mentalnie to on powinien lepić jakieś amatorskie AMV i clipy z gierek na YT. Zagadką dla mnie jest, że ktoś wykłada hajs na jego gnioty, bo w tym nie ma logiki. No chyba, że Snyder ma jakieś sekstaśmy Clintona i Schwaba i dzięki temu trzęsie światem.
  • Odpowiedz
@dr3vil: o, jak to na Netflixie było to pewnie sobie na fmoviesz obejrzę. Przynajmniej od razu będzie dostępne, a nie jak z kinówkami trzeba czekać do premiery (a żeby CAM/TS oglądac to aż tak zdesperowany nie jestem).
  • Odpowiedz
@dr3vil: Nie podobały Ci się żniwa kosą w slow motion czy latający Dreadnot napędzany starym dobrym węglem kamiennym? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na serio, ten film to nieporozumienie. Scenariusz i reżyseria to po prostu dno, aktorzy w co drugiej scenie wypowiadają jakieś banały. Zamiast pokazać rozwój postaci, ich historie, motywacje, miedzy żniwami, a walką wrzucamy krótką pogawędkę przy stole, aby każdy powiedział coś o sobie
  • Odpowiedz
  • 0
latający Dreadnot napędzany starym dobrym węglem kamiennym


@balrog84: Kurła w tej scenie to nie wiedziałem czy oni sobie jaja robią czy to na serio. Miejmy nadzieję, że to były piece centralnego ogrzewania, a nie silnik parowy. Swoją drogą mieli też działo, które trzeba było namierzać korbą.
  • Odpowiedz
@balrog84: #!$%@?ę, jakiś wielki niewiadomo świecący futurystycznie reaktor na statku kosmicznym a typy na dole siedzą i łopatami sypią opał do pieców. Podobnie z tym koszeniem zboża i ładowaniem snopków na latający wózek xD
Typek wzorowany na Harnasiu - skaczący na wrogów z toporkiem ;p
  • Odpowiedz