Wpis z mikrobloga

#gielda

uzależniona od hazardu małpa dziś ładnie wyjaśniona przez rynek. na początku sesji przy 17410 obstawiał max. co jeszcze spadek o 20-30 pkt, a kilka godzin później łapie jeden nóż za drugim 200 pkt niżej, zero planu i strategii i nie potrafi odejść od stołu gdy rynek poszedł w inna stronę niż zakładał, będzie tak klikał do 22:00.

I tak, wiem, ze starsi użytkownicy tagu traktują go z przymróżeniem oka, jednak sporo świeżaków go tam podpytuje w wsysrywach, jak on to robi, ze tak mu wchodzą łatwo zagrania + innym wypisuje na prv, wiec imo warto piętnować takich farmazonów
maniek74 - #gielda

uzależniona od hazardu małpa dziś ładnie wyjaśniona przez rynek. ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@Bpnn wiem, nie dodaje ludzi na czarno, jak pisałem, jest nawet zabawna jego aktywność, jeśli śledzi się ja od początku, szkoda tylko nowych ludzi na tagu, którzy pójdą rozgrywać Nasdaczka na lewarku, bo się naoglądali stejtmentów sklejonych z komentarzy na wykopie przez małpę o której mowa
  • Odpowiedz
  • 0
@jombsik dla mnie to nie jest zabawa w detektywa, tylko jestem zdania, ze jednak swiezak jeden z drugim się zastanowi bardziej, czy czasem nie zacząć na lewarze grac na US100 i być jak ten wykopek co łatwo na tym zarabia, może dzięki temu ktoś nie #!$%@? się w hazard? a może tak nie bezie i #!$%@? to da, ale cena za to jest, ze @jombsik @essalysolu straci 5 sekund na przeskrolowanie wpisu,
  • Odpowiedz