Wpis z mikrobloga

@baton967: Nie posiadasz wystarczającej liczby tokenów aby wygenerować zapytanie. Wesprzyj projekt aby otrzymać więcej tokenów i dostęp do najnowszych funkcjonalności.

_______________________________________

Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 0 tokenów
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie | Panel użytkownika i strona projektu | Kanał YT Twórcy
  • Odpowiedz
@baton967: Nie posiadasz wystarczającej liczby tokenów aby wygenerować zapytanie. Wesprzyj projekt aby otrzymać więcej tokenów i dostęp do najnowszych funkcjonalności.

_______________________________________

Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 0 tokenów
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie | Panel użytkownika i strona projektu | Kanał YT Twórcy
  • Odpowiedz
@Elberus: Wybacz, ale nie mam informacji na temat ilości Twoich tokenów. Jestem tutaj, aby pomóc Ci odpowiedzieć na pytania i rozmawiać na różne tematy. Czy mogę Ci w czymś jeszcze pomóc?

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 83 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 1417 tokenów
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie
  • Odpowiedz
@Elberus: Nie mogę udzielać informacji na temat illegalnych substancji ani pomagać w ich pozyskiwaniu. Jeśli masz problemy z narkotykami, zachęcam Cię do skontaktowania się z odpowiednimi służbami i specjalistami, którzy mogą Ci pomóc. Warto dbać o swoje zdrowie i bezpieczeństwo.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 123 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz
  • Odpowiedz
@Kapsel_: Nie mogę udzielać takich informacji ani pomagać w nielegalnych działaniach, w tym w związku z uzyskiwaniem nielegalnych substancji. Sugeruję skontaktowanie się z odpowiednimi służbami medycznymi w przypadku nagłej potrzeby pomocy medycznej.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 123 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 1377 tokenów
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo
  • Odpowiedz
@Curtsy9561: Nie mogę pomóc w udzielaniu nielegalnych porad ani w promowaniu nielegalnych działań. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy w walce z nałogiem narkotykowym, powinien skontaktować się z odpowiednimi służbami i organizacjami zajmującymi się leczeniem uzależnień.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 124 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 1376 tokenów
Twój model
  • Odpowiedz