Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Logan00 jak można przekląć kogoś kto ma ogród? Wystarczy powiedzieć "a żeby Ci tam podagrycznik wyrósł" xD i do tego jeszcze rzucić jakieś małe kłącze na ziemię
  • Odpowiedz
@moniuszki Twoja dietetyczka zachwala, bo jej to nie próbuje działki całej zarosnąć xD
Wiem, że to pożyteczne ziółko, ale tempo rozprzestrzeniania się jest skandaliczne, a walka niezbędna, jeśli nie chcesz mieć działki z samym podagrycznikiem, bo naprawdę jest w stanie zagłuszyć wszystkie inne rośliny.
A jeśli chodzi o spożywanie podagrycznika to młode liście ponoć są świetne do sałatek, a stare na zupę (osobiście nie próbowałam).
  • Odpowiedz
@johnblaze12345: Poleciałbym po całym, bo to zadziała na wszystko inne co jest dwuliścienne, czyli akurat nie na samą trawę. Chociaż wiadomo, wyjdzie tego trochę środka. Przy czym to też jest zauważyłem tak, że niektóre dwuliścienne reagują od razu, a niektóre trzymają się mocniej, a to akurat cholerstwo ze zdjęcia nie wiem, do której grupy należy. Ale próbować warto, jak nie jeden raz to więcej (ile tam na instrukcji użycia pisze). W
  • Odpowiedz