Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #rodzina #dzieci #podroze #samochody #wozkidzieciece

Cześć,

Mam takie pytanie, jak radzicie sobie w rodzinie 2+2 w podróży autem? Mam na myśli jak duże auto musi być gdy jest dwójka małych dzieci (żona w ciąży i się okazało że będą bliźniaki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Mam teraz gram coupe BMW g26, niecałe 500L bagażnik, klapa cała podnoszona i zastanawiam się czy to + bagaznik dachowy wystarczy, przy zmianie żona kombi nie chce więc zostaje jakiś suv (i zastanawiam się czy takie BMW x3 audi q5 wystarczy czy jednak celować w x5 q7)

Zakładam że będą dwa foteliki i podwójny wózek w takim przypadku
  • 25
  • Odpowiedz
@jaavi666 nie ma jak kombi, nie masz problemów z wózkiem, łatwy załadunek bo nie #!$%@? cię żadna klapa bagażnika i wysoki próg. Ja akurat miałem kratkę to bagażnik pakowałem po dam dach.
  • Odpowiedz
  • 0
@Niuans wiesz co, myślałem nad kodiaq ale BMW x3 ma podobne wymiary i tylko odrobinę mniejszy bagażnik - miałem już skodę i superb czy kodiaq to będzie ostatnie rozwiązanie
  • Odpowiedz
@jaavi666: zgadnij kto będzie musiał go pakować po sam dach przy każdym wyjeździe? i rozpakowywać?
ile będzie miał miejsca to zawsze się go zapcha po sam dach "weźmy jeszcze zapas 50 pampersów, jest miejsce"
i będziesz ciągle jeździł jak cyganie z gratami po sam dach

to co masz jest dobre, zmieści się wózek i parę gratów, więcej nie trzeba

to jest mega ciekawe, że ludzie nie potrafią się zmieścić w 500
  • Odpowiedz
@jaavi666: patrz też na ilość miejsca na tylnej kanapie, żeby za bardzo nie kopali w oparcie przedniego fotela. Chociaż to dopiero potem, jak będą mieć te 1-2 lata. Na razie zostaw to BMW, jakby coś to zmienisz na większe, ale takie Q5 to większe nie będzie a może i mniejsze w środku, X3 może być lepsze. Ja bym proponował Superba: miejsca nie powinno zabraknąć. Ew. Volvo V90.
  • Odpowiedz
@jaavi666: mnie ciekawi jak ludzie kiedyś potrafili się spakować całą rodziną w malucha, Cinquecento albo Tico xD przecież to się w głowie nie mieści, mam duże auto, a do bagażnika wchodzi ledwo wózek dla bombelka...
  • Odpowiedz
@jaavi666: Ja w to BMW spakowałbym rodzinę na wakacje nawet bez bagażnika dachowego i jeśli klapa podnosi się z szybą to na pewno bym go nie zmieniał. Mały suv nie będzie żadnym benefitem, może poza wygodniejszym pakowaniem dzieci w foteliki.
  • Odpowiedz