Wpis z mikrobloga

Pisanie, jedna randka bądź jednorazowy seks z mokebe czy innym Habibi nie czyni jeszcze z kobiety #p0lka . Każdy ma prawo do błędów i eksperymentów. Dopiero gdy kobieta nie uczy się na błędach, leci na czarnych, oni ją krzywdzą a ta dalej robi to samo lub umawia się wyłącznie z obcokrajowcami (bo z Polakami wstyd) to wtedy można mówić, że to jest p0lka.

Ps. Szczęśliwe małżeństwo z mokebe też o niczym złym nie świadczy.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #blackpill
  • 40
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Każdy ma swoje wartości i niech robi co chcę, tylko potem się dziwić że wartościowy facet nie chcę takich kobiet i są niestety skazane na tkwienie w niesatysfakcjonującym związku i dodatkowo idące z tym problemy psychiczne, typu depresja. A partner/partnerka zza granicy to zawsze był egzotyczny kąsek i ludzi właśnie ciągnie do tego. Kobieta nie jest stworzona do posiadania wielu partnerów, jest bardziej emocjonalna i podatna na skazy psychiczne, a
  • Odpowiedz
@kiszczak: laska prześpi się z pięcioma chadami - eee luz
Laska prześpi się z jednym mokebe - hurr durr zbrukana xD

Kompleksy przez was przemawiają ot co @kierowcaautobusuofficial

Kobieta nie jest stworzona do posiadania wielu partnerów, jest bardziej emocjonalna i podatna na skazy psychiczne, a facet nie


@Spokogosczneta:

Ty się nie wypowiadaj za innych ludzi, niech sami zdecydują do czego są stworzeni.

@DrCieplak

No bo jestem wyjątkiem od reguły ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Ja nie wypowiadam się za innych ludzi, to są fakty, przecież nie możemy się wspierać o to do czego jesteśmy stworzeni i jak działa biologia oraz matka natura, zresztą wypowiadam się bo mam do tego prawo tak samo jak Ty do pisania swoich wpisów, widać też po wpisach oraz dyskusjach prowadzonych z Toba że jesteś zaburzona idąc bardziej w NPD ale to moja opinia i mam do tego prawo, to
  • Odpowiedz
Każda p0lka to szmul, ale nie każdy szmul to p0lka. Co do związków mieszanych - brak instynktu samozachowawczego to oznaka głupoty i braków w logicznym myśleniu. Kobietom wydaje się, że każdego faceta mogą „naprawić”, co w wielu przypadkach jest myśleniem życzeniowym, zwłaszcza, że częstym problem są różnice kulturowe czy społeczne. Wystarczy używać głowy w sytuacjach, które tego wymagają ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Runaway28: spotykająca się, a nie taka co raz się spotkała z ciekawości xD wy zakompleksione incele zabraniacie ludziom odkrywać coś nowego, bo przecież skoro ktoś jest czegoś ciekawy to na pewno to uwielbia.
  • Odpowiedz