Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, więc powtórzę jeszcze raz:
Wynik wyborczy KWW Stonogi to dla mnie niespodzianka, ale uważam, że to polskie, mądre społeczeństwo, ta świetna grupa ludzi, która głosowała na konkurencyjne partie, zasługuje na szacunek.

Jeśli tyle dla Was znaczy... jeśli tyle dla Was znaczy, ludzie, takie zaangażowanie społeczne, jak moje, gdzie postawiłem moją rodzinę, moje życie prywatne, biznes, wszystko inne i dla Was to tylko oznaczało 70 czy 80 tysięcy głosów, to jestem Wam za to wdzięczny.

Platforma może nie była idealna, ale PiS wprowadzi zmiany, które Was zaskoczą. Czuję się zobowiązany podkreślić, że mimo tego antyludzkiego państwa, w którym media nie były w stanie docenić Zbigniewa Stonogę, mimo jego 118 wyroków uniewinniających, to warto było próbować wprowadzić takiego człowieka do parlamentu.

Będziecie mieli wsparcie PiS, które będzie się różniło od tego, co oferowała Platforma. Wspólnie możemy zmienić oblicze tego kraju. Ta mała partia, ten skromny lider, Jarosław Kaczyński, ma plan, jak odmienić naszą rzeczywistość.

Sumliński, Kania, Rachonie, telewizje Republiki będą Wam przekazywać inspiracje do cieszenia się życiem. Narodowi, polscy patrioci, wciąż jestem gotów wspierać każdego z Was. Będę żył tutaj, w Polsce, i będę się z Wami cieszyć, widząc jak wielu z Was jest mądrych i kompetentnych ludzi, którzy wybrali rozsądnie.

Nie na Korwina, nie na Stonogę, ale na tych, którzy mogą naprawdę przynieść zmiany. To właśnie jest piękna Polska. Dzięki takiej Polsce, dzięki Wam, wszystko w tym kraju może się zmienić, bo jesteście tego warci.

A Wam, drodzy, którzyście głosowali na mnie, którzyście mnie wspierali, dziękuję z całego serca. Bo to garstka Polaków, garstka Polaków, dzisiaj to jest 70 tysięcy osób, może 80.

Tak, tylko to się w tej pięknej Polsce liczy. Powiedzieć Wam szczerze, że jesteście wartościowymi ludźmi, którzy zasługują na szacunek. Nie warto było się poddawać... co by się... warto było mówić, warto było walczyć naprawdę. Dobranoc.

#chatgpt #stonoga #polityka #sejm #wybory #heheszki
Amatorro - Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, więc po...

źródło: Zbigniew-Stonoga-w-fatalnym-stanie-w-wiezieniu.-Pomozcie-mi-ludzie-umieram_full-hd

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz