Wpis z mikrobloga

@gregory96: Jak dla mnie miały one ćwiczyć umiejętność wystąpień publicznych i prezentowania treści, co może się przydać w dorosłym życiu. To chyba jedyny cel ich istnienia.
  • Odpowiedz
  • 1
@fluorek Kultura ludowa w sztuce (na podstawie obrazu Wojciecha Gersona "Odpoczynek w szałasie tatrzańskim" oraz odwołując do utworów literackich.
Na początku losowałem temat (były 3 odwrócone kartki z tematami )
Późnej miałem 15 minut na przygotowanie wypowiedzi (w między czasie kolega, który był przede mną wygłaszał swoją wypowiedź, więc mogłem zobaczyć trochę jak mówić i o co pytają egzaminatorzy)
Gdy już skończyłem przygotowanie wypowiedzi, to podszedłem do komisji...i zaczęło się, zacząłem mówić,
  • Odpowiedz
@gregory96: a pisemna jak ci poszła? ja sie meeeeega boje, bo nie potrafie aż tak rozkminić tego polecenia np. nigdy bym nie wpadł, aby w temacie "niebezpieczenstwo idealizowania rzeczywistosci" napisac o lalce (że wokulski idealizował lęcką)
  • Odpowiedz
  • 1
@fluorek Ustna poszła mi lepiej niż pisemna, ale ogólnie to trafił mi się w miarę łatwy temat "czy warto kochać jeśli miłość może być źródłem cierpienia..."
  • Odpowiedz