Wpis z mikrobloga

Krótka piłka. Całe życie z kosmetyków miałem tylko antyperspirant i byle jaki żel pod prysznic do wszystkiego. Chciałbym zacząć jednak dbać o skórę twarzy, bo starość nie radość. Coś macie do polecenia? Jak w ogole z tym zacząć, bo kompletnie nie znam się na kosmetykach
#modameska #kosmetyki #uroda
  • 10
  • Odpowiedz
@ChamskoCytuje: jak nie masz problemu z wypryskami, trądzikiem ,zaskórnikami czy innym gównem to zostać przy "wodzie z mydłem", serio, ja jak zacząłem się bawić w peelingi złuszczające to mi się tyle syfów porobiło na ryju, ze dziękuję xD
  • Odpowiedz
@ChamskoCytuje: krem z filtrem (serio), coś do nawilżenia, retinol. Plus coś do regularnego czyszczenia. Dobra dieta robi też robotę jak chodzi o cerę i skórę

Będziesz widział różnice między tym a "wodą z mydłem"
  • Odpowiedz
@ChamskoCytuje: a masz jakieś konkretne problemy ze skórą twarzy? Czy wszystko OK, tylko chcesz ogólnie zapobiegać starzeniu się? Jeżeli nie masz żadnych problemów, to w większości przypadków wystarczy jakiś delikatny żel do mycia, krem nawilżający i najważniejsza sprawa - krem z SPF.
  • Odpowiedz
@ChamskoCytuje: wory pod oczami to kwestia, której kosmetykami raczej nie wyeliminujesz. Wysypiasz się i dbasz o higienę snu? Palisz? Masz dietę wysoką w sól (retencja wody)? To może być też kwestia genetyczna lub po prostu starzenia się. Możesz popatrzeć na jakieś serum pod oczy z kofeiną lub kwasem hialuronowym, ale bez zmian w nawykach mogą niewiele pomóc.
  • Odpowiedz