Wpis z mikrobloga

mi też przeszkadza niekontrolowana migracja


@przeciwko78:

Mi przeszkadza kontrolowana również, jeżeli jest masowa.

Tak samo nie chciałbym masowej migracji Azjatów do Europy. Również migracja Białych od np. Czadu czy Etiopii jest złym pomysłem. Każda, która może zaburzyć różnorodność rozumianą szerzej. To nie jest też kwestia koloru skóry. Nie chciałbym też, żeby 3 miliony Irlandczyków przejęło Bawarię, bo może kiedyś będę miał fantazję pojechać na Oktoberfest i wolałbym tam wypić Lowenbraua, a
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: a co ma #!$%@? jedno do drugiego. Nawet nie probujesz ukrywac ze nienawisc do randomowych ludzi motywujesz tym ze lewaki tez tak robio.

Tak ocenianie czlowieka na podstawie tego co ma miedzy nogami jest rownie #!$%@? co ocenianie kogos na podstawie koloru skory. To jest taka sama generalizacja jak np to jak kiedyś polacy byli nienawidzeni w anglii. Jestes oceniany na podstawie czegos na co kompletnie nie masz zadnego wplywu.
  • Odpowiedz
@larvaexotech widzisz to ty masz czarno-biała tępa główkę bo ja nigdzie nie napisałem, że mam coś do ludzi o innym kolorze skóry, wyznaniu czy czymkolwiek. Do póki nie naruszasz mojej wolności to rób sobie co tam chcesz.
Podałem tylko przykład, że ta masakrowana lewica nie zachowuje się wcale lepiej bo np. uważa kobiety za głupsze czy mniej ogarniające życie od facetów.
  • Odpowiedz
No jestem rasistą i co? Statystyki przestępstw nie kłamią.


Może i rasista ale za to za głupi by ogarniać szerszy kontekst czarnoskórych w USA
  • Odpowiedz