Wpis z mikrobloga

Odkąd matka dowiedziała się że w robocie siedzę w pokoju z dziewczyną to wkręciła sobie że to moja przyszła żona. Ostatnio pytała się czy wiem jaką ma grupę krwi (?) ja, że #!$%@? mnie to obchodzi, a ona że jak to, że powinienem wiedzieć takie rzeczy o przyszłej żonie... mądre to #!$%@?? po 60 chyba wchodzi #!$%@? umysłowe na pełnej #!$%@?
#przegryw ##!$%@?
  • 15
  • Odpowiedz
@GoldenJanusz: Ja miałem etap w pracy, że jedna babka mi robiła kanapki i przynosiła. Jak się mama dowiedziała (nie brałem z domu nic) to zaraz były pytania a kto to, a czemu, a po co xD No tak to już jest
  • Odpowiedz
Ja miałem etap w pracy, że jedna babka mi robiła kanapki i przynosiła


@HuopWsiowy: akurat tu miała prawo podejrzewać związek, bo kto normalnie robi koledze z pracy kanapki xD
  • Odpowiedz
@GoldenJanusz jej chodzi o to, że jak będziecie już mieć dzieci to czy nie będzie konfliktu serologicznego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego musisz się dowiedzieć ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@GoldenJanusz: Po prostu zobaczyłeś jak kobiety widzą świat. Po prostu ty go tak nie widzisz i ci sie wydaje odklejką rodzicielki. Nie mordo, one tym żyją. Chodza do tych swoich korpo i tylko analizuja, kto komu po co dlaczego. Kto sie za bardzo uśmiecha, kto za mało,a z kim by były blond dzieci a z kim ciemne. Po prostu nie widzisz calego tego #!$%@? bab bo nie bierzesz w tym udziału
  • Odpowiedz
@GoldenJanusz: z tą 60 to jest fakt. Widzę po teściu, skończył rok temu 60 i mózg mu #!$%@?ło z czaszki. Jak dotąd był inteligentny, zabawny, mądrze gadał, szło od niego dostać cenną radę. A teraz to #!$%@? tylko o wojsku jak to za jego czasów było, wszystko musi być po jego myśli itd. Nawet jak coś #!$%@? po całości to i tak powie że tak miało być i #!$%@? XD
  • Odpowiedz
@GoldenJanusz: Ja mam taką teorię że to kobiety powodują, że spora część młodych chłopaków wstydzi się kobiet. Masz jakąś koleżankę to zaraz przyleci matka, ciotka, siostrunia że "ooo hehe dziewczyna? no powiedz że dziewczyna twoja! długo się znacie? to już może suknię szykować hehe prawda?" i tego typu krindżowe teksty xD
  • Odpowiedz