Wpis z mikrobloga

#famemma Witam wykopków z tagu #famemma, jeden z zawodników FAME 21 Rafał Sobonkiewicz ps. Młody Ninja wypowiedział skandaliczne słowa na jednym z programów przed gala, uważam że nie ma miejsca na takie zachowania dlatego przychodze z prośbą - czy możemy sie zmobilizowac tak jak to było w przypadku Gimpera i przekazać luzdiom z Canal+ (Wielkiej firmie która ostatnia zaczeła współprace z FAME) skandaliczne zachowania jednego z zawodników? Tekst poniżej! kontakt z canal + : pomoc@kontakt.canalplus.pl piotr.kaniowski@Canalplus.pl

Witam, przychodzimy do was z czymś skandalicznym a mianowicie jeden z zawodnikow federacji FAME MMA której jesteście sponsorem i udostępniacie platforme zmierzy się z RAFAŁEM "Młodym ninja" SOBONKIEWICZEM (czerwony kwadracik) który na livach na swoim tik toku wypowiada słowa (film poniżej razem z tłumaczeniami jakby nie było to nic dziwnego) Cytuje "byś był pocięty #!$%@? #!$%@?, bo ja nie używam rąk na takich śmieci jak ty" i normalizuje swoje słowa starając się tłumaczyc, jego brat "Jarek Ninja' który razem z nim udzielał się na platformie TIKTOK aktualnie siedzi w więźieniu jak i wcześniej był wielokrotnie karany artykuł tutaj: https://nto.pl/jaroslaw-s-sieje-terror-w-strzelcach-opolskich/ar/4139105

A więc czy canal+ naprawde chce dawać rozgłos takim osobom? Czy nożownicy powinni być promowani w tak wielkich mediach? Odpowieź pozostawiamy wam.
kiniaFF - #famemma Witam wykopków z tagu #FAMEMMA, jeden z zawodników FAME 21 Rafał S...

źródło: qwdad

Pobierz
kiniaFF - #famemma Witam wykopków z tagu #FAMEMMA, jeden z zawodników FAME 21 Rafał S...
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
@GibolXD: tak szczerze dla wykopkow to #!$%@? z tym bo i tak kazdy wie ze mam w dupie zasady j. polskiego, staralam sie no ale i tak jezyk ojczysty mnie pokonal rip
  • Odpowiedz
@CzarnoksieznikZKrainyOz również to rozumiem, karta walk #!$%@?, zero dymów. Ale no nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Dużo gorsze rzeczy padały w eterze i nikt się nad tym nie spuszczał a tu chłop coś wyrwał z kontekstu i chce kręcić koperkowa aferę
  • Odpowiedz