Wpis z mikrobloga

Daily reminder, że boomerzy w tym januszostwo mają poważnego fioła na punkcie: po pierwsze roboty po drugie jazdy samochodem. Dla tych ludzi te dwie rzeczy to podstawy do oceniania drugiego człowieka. Jak robisz gdzieś w byle fabryce smrodu ale nie jeździsz to zawsze będą Ci wytykać to że nie jeździsz autem. Odwrotnie tak samo. Dla nich musisz robić i jeździć. I koniec. Poza tym, jeżeli chodzi o temat samochodowy, im się wydaje że jazda samochodem to rodzaj wolności a retoryka typu ja jestem za kółkiem samochodu to ja jestem panem dalej ma się dobrze na polskich drogach, o czym zresztą wspomniał twórca reportażu Wszyscy tak jeżdżą. Tacy ludzie nie są w stanie pojąć że nie każdy ma parcie na bycie w trumnie na kółkach , i że są osoby które mają choroby lokomocyjne przez co mają problem z wsiadaniem do pojazdu. Nie wspominając o czymś takim jak korki czy statystyki wypadków na drogach (czy ktoś kojarzy czarny punkt, te tablice z ludzikiem który wygląda jak x i pod spodem ilu zabitych ilu rannych?). Dla boomerów to jakaś abstrakcja że ktoś nie jeździ samochodem. Możesz mieć najlepszą pracę w życiu, możesz mieć wyższe wykształcenie np pedagogiczne, możesz zdobywać najlepsze oceny w szkole, możesz być nawet uzdolnony artystycznie możesz robić nwm wiele ciekawych, fajnych rzeczy ale dla januszy jak nie jeździsz samochodem to oni zawsze będą Cię pojeżdżać od nieudaczników, przegrywów, miernot bez ambicji, bo bez samochodu i prawka dla januszy jesteś skreślony. Bo najlepiej nie zauważać żadnego sukcesu bo musisz jeździć samochodem. Z resztą sprawdźcie ze wymogi w ofertach pracy. Jak tam patrzę to jest jedno wielkie śmiechu warte. Btw. Reportaż polecam
#przegryw #januszex #januszebiznesu #polskiedrogi #bekazjanuszy #prawojazdy #samochody #zalesie #stulejacontent przy okazji #ksiazki #czytajzwykopem
NevermindStudios - Daily reminder, że boomerzy w tym januszostwo mają poważnego fioła...

źródło: wszyscy-tak-jezdza-b-iext141670331

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@NevermindStudios Piszesz to jako osoba z miasta tak? To spróbuj przeżyć na wsi bez samochodu. To właśnie na polskich wsiach jest kult jazdy i posiadania auta bo bez tego w takich miejscach po prostu nie da się żyć normalnie.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NevermindStudios: ale o co tak w zasadzie zesrales sie?
A raczej co jest tego źródłem?
Dobra w sumie już Cię rozumiem, przejrzałem wpisy i wszystko się wyjaśniło. Straszne że nikt nie uważa Cię za wspaniałego człowieka, reszta jest na 500% uwielbiana przez pozostałych. Bo Tobie się tak ubzdurało.
  • Odpowiedz
@yazir: wcale mnie nie znasz, a tak wogóle to jest całe spektrum doświadczeń życiowych które w jakimś stopniu odcisnely taki a nie inny ślad na mojej psychice. Długo by opowiadać. Nikt nie musi mnie uważać za wspaniałego więc tym bardziej nie rozumiem Twojego wysrywu. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@NevermindStudios: ale to właśnie Ty nie wiadomo skąd i czym podpierasz swój ból o to że podobno jesteś gnębiony za brak prawa jazdy, posiadanie wyższego wykształcenia i beznadziejnej pracy. To że ludzie bywają #!$%@? to normalne. Tak jak na #przegryw płacz że o boże urodziłem się na wsi jaka tragedia, albo urodziłem się w Polsce jaka tragedia. Ale zamiast zmienić coś to nie bo to trudniejsze niż narzekanie.
  • Odpowiedz
@cwlmod Jakich znowu miernot drogowych? W Polsce panuje jakieś śmieszne przekonanie o umiejętnościach jazdy np że jak ktoś jedzie wolno to dlatego że nie umie jechać xD Ale oczywiście jak są wypadki to rozwalają się zazwyczaj ci wszyscy rajdowcy a nie przysłowiowe dziadki zamulacze. No i kto jest lepszym kierowcą? Ten kto wolniej dojedzie do celu czy ten co szybciej skończy do góry nogami w rowie? ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@NevermindStudios: może w dużym mieście takie myślenie przejdzie, poza dużymi miastami bez samochodu nie masz pracy, nie jedziesz na zakupy ani do lekarza. Jak to jest, że horyzonty ludzi z większych miast tak często kończą się na ich granicach.
  • Odpowiedz
@Larsberg: Panuje takie przekonanie, bo takie są fakty xD

Tylko słabi kierowcy jadą powoli, szczególnie na drogach szybkiego ruchu. Jeśli kogoś przeraża prędkość 120km/h to powinien oddać prawko laysom.

A w statystykach pięknie wychodzi że 95% wypadków nie miało nic wspólnego z przekroczeniem limitów prędkości tylko wymuszeniem pierwszeństwa i debilizmem wolno jadących kierowców, którzy nie potrafią zwolnić gdy warunki tego wymagają xD
  • Odpowiedz
@NevermindStudios: Ty nie masz prawa jazdy? Buahahaha no to naprawdę jesteś przegrywem życiowych ze nie potrafisz tego zrobić xD

Samochodu można nie mieć z różnych powodów ale sporadycznie się go przynajmniej wynajmuje. Tylko ludzie ułomnie nie potrafią zrobić uprawnień xD
  • Odpowiedz