Wpis z mikrobloga

W dzień święty pić? To po chrześcijańsku?


@andrzej-roman: Tak. Nawet w Boże narodzenie albo Wielkanoc można. Nie można w wielki piątek i środę popielcową. Przez resztę wielkiego postu i w normalne piątki nie można brać udziału w zabawach i imprezach, ale można wypić piwo na wieczór. Nie można też pić żeby się #!$%@?ć, bez względu na porę roku.
  • Odpowiedz
@klamkaodokna: Typie wyobraź sobie, że na każdej stacji benzynowej przez 24h możesz kupić sobie marihuanę, która de facto według wszelkich dostępnych badań jest narkotykiem i tak łagodniejszym oraz mniej groźnym w skutkach niż alkohol. Czy według Ciebie to byłaby normalna sytuacja, że ktoś o 1-2 w nocy zapitala na Orlen albo Circle, bo nie może zasnąć bez zapalenia zioła i sobie tam kupuje narkotyk jak gdyby nigdy nic? XD

Dlaczego więc
  • Odpowiedz
lewaki teraz:

1. nie chcesz aborcji to sobie jej nie rób

2. zakazać handlu alkoholem na stacjach!


@klamkaodokna: co ma jedno wspólnego z drugim? Ludzie uzależniają się od aborcji? Po aborcji biją męża? Czy może jadąc zrobić aborcję zabijają ludzi na drodze? A może wydają się w bójki na ulicach? No chyba tak skoro to tak że sobą zestawiles.

Bo według ciebie jak ktoś popiera aborcję to nie może być za
  • Odpowiedz
  • 3
Czy według Ciebie to byłaby normalna sytuacja, że ktoś o 1-2 w nocy zapitala na Orlen albo Circle, bo nie może zasnąć bez zapalenia zioła i sobie tam kupuje narkotyk jak gdyby nigdy nic? XD


@Lambo994: tak. nic nikomu do tego jakie substancje ja sobie wprowadzam do swojego ciala bo to moja sprawa.

Wy jak się nie nayebiecie na do porzygania i spadnięcia pod stół to impreza zapewne nie ma dla
  • Odpowiedz
tak. nic nikomu do tego jakie substancje ja sobie wprowadzam do swojego ciala bo to moja sprawa.


@klamkaodokna: No to sobie wprowadzaj nawet heroinę, ale w swoim domu i nie wymagaj, żeby sprzedawali Ci ją na stacji benzynowej albo nie wiem, w piekarnii.

ja akurat po tym, gdy 4 lata temu obudzilem sie z urwanym filmem na zboczu prowadzacym do banga przy wietnamskich polach ryżowych stwierdzilem, ze nie chce sie juz
  • Odpowiedz
  • 3
No to sobie wprowadzaj nawet heroinę, ale w swoim domu i nie wymagaj, żeby sprzedawali Ci ją na stacji benzynowej albo nie wiem, w piekarnii.


@Lambo994: skoro ja chce ja kupic a wlasciciel stacji benzynowej chce mi ja sprzedac to co do tej sprawy masz ty, Tusk czy Kaczynski?
  • Odpowiedz
: skoro ja chce ja kupic a wlasciciel stacji benzynowej chce mi ja sprzedac to co do tej sprawy masz ty, Tusk czy Kaczynski?


@klamkaodokna: Ja nic. A Tusk czy Kaczyński jeśli są u włądzy wiele, bo akurat państwo wydaje zezwolenie na koncesję na sprzedaż alkoholu oraz ustala obowiązujące przepisy do których właściciel ma obowiązek się dostosować i spełnić warunki, żeby ową koncesję uzyskać.
  • Odpowiedz
@klamkaodokna: LEWAK here :D
Tak dla aborcji do 9tego miesiąca
NIE dla prohibicji
TAK dla marihuanen czy piwerek i innych alkoholów na stacji paliw
NIE dla zakazu picia w miejscu publicznym
TAK dla ogromnych mandatów za śmiecie/hałasowanie/robienie burd w miejscach publicznych.

Można wszystko tylko z głową. <- to chyba powinno być motto lewaków? Bo mi pasuje
  • Odpowiedz