Wpis z mikrobloga

@deiceberg: Tak, rozmawiałem z 10/20 "oskarkami, normikami, ludźmi z zamożnych i intelektualnych domów" 100% z nich twierdziło że ich rodzina jest bogata, ale oni z tego nic nie mają, ani nie korzystają, lecz w rozmowie kiedy się pytałem o problemy podobne do chłopa z tagu, to znów 100% z nich nie rozumiało pytań ani istoty problemów. Zachowywali się jakbym pytał o lor bardzo skomplikowanego fantazy z Azji o którym nie słyszeli.
  • Odpowiedz
@Nowekonto1238: Bardziej dotyczyły, porad dotyczących angażu w ponoszenie regularnych kosztów których przeciętna młoda osoba nie posiada.

Powinieneś przepracować swoją frustracje na terapii, bo to nie jest normalne żeby pod zwykłym postem próbować tak zabłysnąć.

A co do jakości uzębienia, to te tematy też się pojawiały, dbanie o uzębienie to nie jest tania rzecz xDDD
  • Odpowiedz
@deiceberg: To jest naukowo udowodniony fakt.
Istnienie swego rodzaju blokady przed naturalnym przyjęciem perspektywy osób które są w innej, gorszej sytuacji jest niezaprzeczalne. Co więcej - eksperymenty pokazują, że wraz z poprawą sytuacji (która może być całkowicie losowa i nie zależeć od żadnych decyzji i działań petenta) występuje bardziej swobodne i "zuchwałe" wypowiadanie się na dany temat, jak i ogólne poczucie uprzywilejowania (na zasadzie bycia obiektem "powinności" innych osób niżeli poczucia
  • Odpowiedz
@Little_Makak: przegryw na wiosce to nie jest przeciętna mloda osoba.

No nie jest tania, dlatego lepiej myć zęby a nie pisać "nie wychodzę z domu to po co mam to robić " a potem płakać, że jedna proteza kosztuje ponad 3k. Jak ktoś Ci mówi, żebyś dbał o uzębienie to nie ma na myśli zrobienia hollywoodzkiego uśmiechu za 150.000zł tylko to, że twoje zęby są żółte i smierdzi ci z ust
  • Odpowiedz
@Nowekonto1238: Czytam tag przegryw od 2016 i tak sfrustrowanego osobnika jak ty nigdy tu nie spotkałem. Ta frustracja jest uderzająca podobnie jak poczucie wyższości. Powinieneś przepracować to na terapii, bo naprawdę to nie jest normalne, nie powinieneś czuć takiej frustracji a tym bardziej czuć się lepszym od kogoś tutaj. Twoich urojeń nawet nie skomentuje, ale wiec że są obiektem żartów, szkoda że nie napisałeś klasyka, że przegrywy nie podcierają dupy dlatego
  • Odpowiedz
@Little_Makak:

To z tobą jest coś nie tak, ze siedzisz dosłownie z typami które piszą posty w stylu "mm strzelanina szkoda ze nie ubił więcej" i nie uważasz się za kumpli terrorystów albo po prostu za jednego z nich XD co za kosmiczne wyparcie xD I jeszcze oczekujesz szacunku XD prędzej zjem swojego buta niż okaże minimum szacunku komukolwiek z tej wspaniałej cudownej grupy.

Spokojnie, śmieszki z terapi się skończą po
  • Odpowiedz
@Nowekonto1238: O chooj xDDD światy zaczynają ci się już pi3rdolić. Nie wszystko co sobie wymyślisz w głowie wydarzyło się naprawdę, przecież to ogarniają nawet 6 letnie dzieci. Znów wróciłeś do fiksacji o nie myciu się i zrobiłeś o tym cały akapit xD.
Mówił ci ktoś że jesteś zj3bany? usłyszałeś kiedyś takie słowa?
  • Odpowiedz
@Little_Makak: ty pewnie żadnego słowa dawno nie słyszałeś bo nie masz kontaktu z ludźmi xD jesteś jednym z tych przegrywow którzy piszą "od 10lat nie rozmawiałem z człowiekiem, nie potrafię mowic" czy bardziej "od 10lat nie rozmawiałem z człowiekiem więc gadam sam ze sobą" xD

Dosłownie przyznałeś, że rozcierasz sobie gówno suchym papierem po skórze I potem chodzisz tak wiele godzin/dni. Jak można zignorować taką deklarację XD
  • Odpowiedz
@Little_Makak: ja zauwazylem co innego. Sporo z nich mowi, ze oni wcale nie pochodza z zadnych bogatych rodzin, rodzice nic im nie dali, a na wszytsko musieli zapracowac sami. Jednoczesnie potem sluchasz jak opowiadaja jak to w gimbazie na poczatku lat 2000 chodzili do prywatnych szkół, podrozowali ze starymi za granice, a na urodziny dostali PS2 gdy przecietny chuop z tagu cieszyl sie jak mial co zjesc i nie dostal #!$%@?
  • Odpowiedz