Wpis z mikrobloga

zamierzam kupić pierwsze niszowe perfumy, padło na parfums de marly - które perfumy od nich są na chwile obecną według was najlepsze dla 22 latka biorąc pod uwagę kompozycje, projekcje, ogółem sam zapach i parametry? Layton? Percival? Czy może jeszcze jakiś inny? #perfumy
  • 18
  • Odpowiedz
to oczywiste że są perfumy przeznaczone dla starszych osób jak i młodszych


@JesteMlodyGzGdyni: Co za #!$%@? bzdury, to tak jakbyś napisał że są np. ciuch dla starszych i młodszych. A ostatnio widziałem jakiegoś dziadka (tak po 60 na oko) w rurkach, co #!$%@?ł elektryczną hulajką i nikt za nim znaku krzyża nie wykonywał, aby odgonić złego ducha XD Zapamiętaj sobie dziecko, że wszystko co możesz kupić dzieli się na to co
  • Odpowiedz
@kolejne_juz_konto: równie dobrze można powiedzieć, że nie ma zapachów dla kobiet i mężczyzn, albo zapachów przeznaczonych na odpowiednie sytuacje i miejsca - możesz być turbo koksem i popie*dalać po siłowni w Coco Mademoiselle. Kto ci zabroni? Wiadomo, nie czuwa nad tym wszystkim żadna policja perfumowa i możesz chodzić w czym chcesz. Tym niemniej istnieją pewne umowne podziały zapachów na różne kategorie. Są zapachy, które dla mnie mają ewidentnie dziadkowe skojarzenia, jakiś
  • Odpowiedz
@JesteMlodyGzGdyni zależy czy lato czy zima a może cały rok, jeśli nigdy nie próbowałeś niszy to zainwestuj 150 zł w odlewki i popróbuj, z niszą jest o tyle ciężki temat że jest bardzo specyficzna i większości z otoczenia nie podejdzie.
Z niszy mi najbardziej podchodzi:
Ganymede
Nishane safran cologne
Bois imperiale
Xerjoff naxos,Nio
I można wrzucić Diora homme parfum na mojej różowej największe wrażenie zrobił ale to jest taki mainstream w kierunku
  • Odpowiedz
@Gieremek: a Aventusika sie opłaca dalej kupować? na fragrantice ludzie narzekają na nowe wypusty że parametry strasznie poszły w dół a mam chrapkę na creeda aventusa. Jeśli chodzi o greenley albo sedley to parametry dobre ? zostawiają za sobą ogon i nie ulatniają sie po 2 godzinach?
  • Odpowiedz
@JesteMlodyGzGdyni: personalnie nie uważam żeby ani Greenley ani Sedley były bestiami jeśli chodzi o parametry. Są po prostu spoko, bez żadnego szału.
Sam pewnie nie kupiłbym żadnego z nich we flakonie, ale odlewki ciągle mam bo lubię obydwa te zapachy.

Jak chcesz projekcji i ogona to odpuść PDM, weź jakieś Nishane albo Acqua Di Sale
  • Odpowiedz