Wpis z mikrobloga

@maniek74: @olcayn @Frank_Parker @wersalski_kasztaniQ
Jak to mówią udez w stół a nożyce się odezwa czy jakoś tak ;P
A tak serio to po prostu wykorzystuje nazwę XTB do promowania własnych idei i podejścia bo wiem że jesteście fanatykami naganijacymi więc jak chce coś napisać to wspominam negatywnie o was bo od razu mam więcej lajkow pod waszymi komentarzami przez co bardziej moj post się promuje....
Jak byście sami nie byli takimi
  • Odpowiedz
@Potezny_PiSowski_Inwestor przecież ty swego czasu praktycznie dzień w dzień robiłeś wpisy szkalujące XTB, w których straszyłeś ludzi, ze to spadnie poniżej 10 zł, to było jakoś w 2022, jak spółka szła bokiem przez dłuższy czas, później wystrzał na kursie cię wyjaśnił i sie uspokoiłeś i skasowałeś poprzednie konto na którym były te wpisy, szkoda tylko ludzi, którzy uwierzyli w twoje wróżby i sie w spółkę nie załadowali w tamtym czasie
  • Odpowiedz
@maniek74: mamy tą rozmowę po raz 10 i powtórzę jeszcze raz to co zawsze...
DLA MNIE!, XTB TO GÓWNO zawsze będzie bo to platforma która żeruje na swoich użytkownikach większość inwestorów xtb zwyczajnie traci i ich straty są zyskami xtb ta platforma promuje złe nawyki i wysokie ryzyko inwestycji, spółka która wysysa własnych użytkowników z kasy nigdy dla mnie nie będzie dobra inwestycja, nie interesuje mnie cena akcji może być nawet
  • Odpowiedz
@maniek74: ale dokładnie to jest moja opinia, na tym to polega pisze, że uważam, że tyle będzie kosztowało i tyle wg mnie powinno to kosztować, a tak naprawdę takie spółki powinny być w ogóle w Polsce zakazane bo są tak samo szkodliwe jak automaty typu jednoręki bandyta

Tyle że no raczej ludzie powinni wiedzieć że jestem typem z forum wykop więc to tylko mój punkt widzenia
Ty też piszesz że to
  • Odpowiedz