Wpis z mikrobloga

  • 0
@adamkoska: @krzych-ch najpierw chciałbym poznać opinie. Nie lubię słodkich ulepów, za to świeżaki nawet arabskie mnie ciekawią, więc jeśli możecie się podzielić, w którą stronę te nuty idą, to pewnie i odlewkę wezmę.
  • Odpowiedz
a jak już są, to zachęcające.


@Nemesh: Pierwszy komentarz na fragnie:

Kupiłem ten zapach w ciemno i otrzymałem coś zupełnie innego niż się spodziewałem. Miało być świeżo i czysto, a dla mnie ten zapach zupełnie nie jest świeży. Cytrusy są, ale stłumione czymś co pachnie spoconym facetem.


Nie ma co, czuję się #!$%@? niesamowicie zachęcony ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Oczywiście wiem jak to z komentami na
  • Odpowiedz
  • 0
@adamkoska: kochany Adamosku, wiem jakie są opinie w necie, ale nie ma to jak komentarz mirka, który powie, że wali jeśli wali, no chyba, że chce sprzedać ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Nie ma co, czuję się #!$%@? niesamowicie zachęcony ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Oczywiście wiem jak to z komentami na fragnie, także to oleję ale śmiechłem porównując to z twoją wypowiedzią XD


@Nemesh: Ominąłeś drugą część mojego komentarza i to: ( ͡~ ͜ʖ ͡°) oraz XD na końcu. Może mam jeszcze dać gwiazdkę i napisać, że to sarkazm abyś zrozumiał?
  • Odpowiedz
  • 0
@kolejne_juz_konto: naprawdę myślisz, że się spinam? #!$%@? wie jak to pachnie i tamten komentarz też mnie zniechęcił, ale spróbowałem też poczytać na innych stronach i piszą, że jest naprawdę niezły. A jestem sceptyczny, bo to arab, a sam arabów nieznoszę, więc im więcej dostanę informacji zwrotnej, tym będę pewniejszy że warto.
Chyba by mnie #!$%@?ło żeby się o jakieś smrody kłócić. Z fartem mirku (σ ͜ʖσ
  • Odpowiedz