Wpis z mikrobloga

@DonGebels: to teraz wytłumacz na #!$%@? jest alkohol na stacji paliw


@posuck: ekspertem nie jestem ale alkohol na stacjach jest po to żeby klient mógł go kupić, mało tego zakazując jakiegoś produktu, rentowność stacji benzynowej spadnie i cena paliwa urośnie. A teraz przeciwnicy niech wytłumaczą mi dlaczego alkohol im przeszkadza na stacjach? Czyżby menelski instynkt nie pozwalał kupić paliwa i pojechać dalej?
  • Odpowiedz
@DonGebels: to teraz wytłumacz na #!$%@? jest alkohol na stacji paliw


@posuck: na taki #!$%@?, że czasami tylko stacja jest otwarta w niedziele/świeta i nie każdy kto ma ochotę napić się zimnego piwka w taki dzień musi oznaczać bycie alkoholikiem. A wg lewaków i innych śpiewaków każdy kto wybiera zimną perełke zamiast sojowego late to patus alkus i trzeba mu zakazać tej przyjemności. W zamian dostnie legalną eutanazję
  • Odpowiedz
@DonGebels: Przepraszam, ale również jestem za zakazem sprzedaży alkoholu na stacjach benzynowych zwłaszcza wysokoprocentowego pomimo tego, że sam sporo piję i nie mam nic wspólnego z lewicą. Po prostu nie są to miejsca odpowiednie do sprzedaży tego typu rzeczy a nie są to artykuły pierwszej potrzeby zwłaszcza w kraju gdzie jest kultura picia a raczej takowej brak co też na szczęście się zmienia. Już nawet nie pisząc o tym, że na
  • Odpowiedz
na taki #!$%@?, że czasami tylko stacja jest otwarta w niedziele/świeta i nie każdy kto ma ochotę napić się zimnego piwka w taki dzień musi oznaczać bycie alkoholikiem. A wg lewaków i innych śpiewaków każdy kto wybiera zimną perełke zamiast sojowego late to patus alkus i trzeba mu zakazać tej przyjemności. W zamian dostnie legalną eutanazję


@anakhin: Gościu, ale przecież chociażby żabki masz normalnie otwarte w każdą niedzielę oraz jakieś tam
  • Odpowiedz
@mstasiek: @anakhin @haabero Osobną/inną chorą kwestią jest również to, że lewica zakazywałaby totalnie wszystkiego gdyby mogła robiąc z każdego kto sobie walnie więcej jak jedno piwko częściej jak czasami alkoholika głownie w imię mody oraz interesów pewnych jak na przykład auta elektryczne które nagle boom są złe po tym jak nawet kilka kont na wykopie je popularyzowało
  • Odpowiedz
@posuck: na taki #!$%@?, że czasami tylko stacja jest otwarta w niedziele/świeta i nie każdy kto ma ochotę napić się zimnego piwka w taki dzień musi oznaczać bycie alkoholikiem. A wg lewaków i innych śpiewaków każdy kto wybiera zimną perełke zamiast sojowego late to patus alkus i trzeba mu zakazać tej przyjemności. W zamian dostnie legalną eutanazję


@anakhin: Przypomnij mi kto przegłosował zakaz handlu w niedzielę
  • Odpowiedz