Wpis z mikrobloga

@NicolasLatifi: No nie żeby coś, ale moje finanse nie opierały się na kanale, bo tyle co wyciągałem z wklęsłego, to mogłem sobie co najwyżej kolejnego winyla co miesiąc kupić do kolekcji, on chyba myślał, że to moje jedyne zajęcie xD nie ma co zwracać uwagi na koński odwłok, pali sie dla jego dupsko, to atakuje każdego już
  • Odpowiedz
@asd-asdorygnial: No to jak wspominałem w poście o końskim odwłoku:

Spasły koński odwłoku - jeśli masz chociaż minimum honoru, usuń przynajmniej wszystkie filmy na swoim gównokanale mleczne gówno na których Pies Airmax puszczał dla knura moje przeróbki, ale wpierw wylicz przychody ze wszystkich łącznie i wyślij na cel charytatywny. Ale ja wiem, że nie zrobisz ani jednego, ani drugiego, bo masz zbyt miękki odbyt, jak na koński odwłok


Usuń pan i
  • Odpowiedz
No nie żeby coś, ale moje finanse nie opierały się na kanale, bo tyle co wyciągałem z wklęsłego, to mogłem sobie co najwyżej kolejnego winyla co miesiąc kupić do kolekcji, on chyba myślał, że to moje jedyne zajęcie xD nie ma co zwracać uwagi na koński odwłok, pali sie dla jego dupsko, to atakuje każdego już


@jqdro: nie musisz się tłumaczyć miras. Dałeś nam kanał z dużą ilością rozrywki i tak
  • Odpowiedz