Wpis z mikrobloga

Za 2 dni egzamin, dociera to do mnie i się stresuje ( ͡° ʖ̯ ͡°) stresuje się tym, że odwołają bo pogoda mega niepewna. Raz deszcz, raz ok. Zmienia się to z godziny na godzinę, dwa że jak nie zdam to następny termin za 3-4 tyg ( ͡° ʖ̯ ͡°) ehhh. I tak udało mi się elegancko wyrobić z jazdami, moto w garażu, zostało zdać i wsiadać, ale tak bym sobie już polatał, że szok. Będzie to mega trudne, ale postaram się zrobić to co mówi mi każdy czyli miej #!$%@?, podejdź do tego na luzie, jak nie dziś to jutro.


#motocykle
  • 12
@mozis: No chyba nie do końca. Strasznego stresa miałem przy egzaminie na A, po kilku latach zdawałem B i stres był, ale jakby mniejszy. Po następnych kilku czy kilkunastu latach C i już podchodziłem lajtowo. Co się może stać? Nic, wystarczy jechać powoli i zwracać uwagę na to co mówi egzaminator i na znaki - reszta to pikuś. A jak jeszcze przed wejściem na plac w losowaniu padło dodatkowe zadanie w
@zielony_goblin: Podejdź do tego inaczej, bez stresu bo musisz mieć świadomość, że im bardziej się stresujesz tym bardziej maleją Twoje szanse na zdanie i tym bardziej powinieneś się stresować. Nie napędzaj tej spirali strachu która zawiedzie Cię do niezdanego egzaminu. Podejdź do tego jak do kolejnego wykonania manewrów na placu i tyle. Życzę spokoju, udanej pogody i pozytywnego wyniku !
@zielony_goblin no dokładnie, nie teraz to później zdasz. A te 3 tygodnie czy nawet miesiące jeżdżenia nie mają znaczenia z perspektywy liczby sezonów które przed Tobą :)
Pozdro i z fartem, będziesz miał prawko tak czy siak
@mozis noo nie wiem xD nie wiem
@Wiskoler_double ja pocieszam się tym, że teraz i tak trochę inaczej radzę sobie że stresem niż te 11 lat temu zdając B, ale stres to Ares
@Shuwaks tak, znaczy się jeśli zaczniesz egzamin i zacznie padać to nie mogą ci przerwać, ale możesz sam przerwać, a wtedy wiadomo co się dzieje ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Zielony34 8-10° ma być (
8-10° ma być ( ͡º ͜ʖ͡º)


@zielony_goblin: Idealna temperatura dla zdającego, natomiast powiedziałbym, że w upał się lepiej zdaje ze względu na to, jak kleją oponki. Ja się gotowałem z nerwów i upału, ale asfalt był gorący na placu i to był spory atut.

Najlepiej podejść do tego na zasadzie - #!$%@?, najwyżej wykupię następny termin. Wiem też, że najlepiej to się tak pisze po
@zielony_goblin: Jak masz prawko na B i znasz przepisy to na mieście powinna być formalność, a na placu trzeba na spokojnie podejść i też będzie do przodu. Z tego co zrozumiałem to miałeś wcześniej styczność z motorkami wiec to też na plus bo masz pojęcie jak się jeździ. Ja zdawałem na kat. A 20 lat po zrobieniu kat. B ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdzie praktycznie od dziecka
@zielony_goblin: Nie stresuje się. Po pierwsze szkoda zdrowia a po drugie ale wcale nie mniej ważne, a może nawet ważniejsze, wynik egzaminu nie zależy ani od pogody ani od tego czy będziesz się tym stresował. Jesteś gotowy do egzaminu, skupiony na jeździe ale nadal czerpiący przyjemność z tego, otrzymałeś stosowne szkolenie i w głębi duszy wiesz, że zdasz.

https://i.makeagif.com/media/4-20-2021/7P6bWT.gif
Jofiel - @zielony_goblin: Nie stresuje się. Po pierwsze szkoda zdrowia a po drugie al...

źródło: 7P6bWT

Pobierz