Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? jak ośmieszają chuopa . Byłem u lekarza nocnego bo niepokojące bóle w klatce i robili mi ekg i że miałem infekcje ostatnio i coś było nie tak to polecili mi iść na sor. Czekałem godzine, potem tamci i tak mają wysrane bo pewnie ma nerwice ( cytując : "leczy sie pan na nerwice? - nie - jeszcze nie" ). Teraz patrze że mam niby czekać cała noc na wyniki a jak się babki pytam czy serio tyle mam czekac to mowi " skoro tak pana boli to niech pan czeka " ehh każdy niemiły. I tak to jest jak w końcu chuop sie przełamie i pójdzie do lekarza.
#zalesie #szpital #sor #przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
@abi5001: na SOR jest takich ludzi kilka w nocy. Wiesz ilu z nich wymaga ratowania właśnie wtedy życia ?
SOR to Szpitalny oddział ratunkowy.
Wymagało to natychmiastowego ratunku ?
Wiesz, to jest też rodzaj diagnozy, czy naprawdę cię boli i jak bardzo, bo może jesteś kolejnym tej nocy hipochondrykiem, albo bóle masz od kilku dni, ale akurat dziś to SOR, a nie wcześniej POZ/przychodnia/specjalista się tobą zajmie.

A wiesz co w
  • Odpowiedz
  • 0
@eldoopa: Dobra czaje że niestety to moja wina bo nie poszedłem wczesniej do przychodni ale no byłem praktycznie zmuszony iść tam a zawsze tak traktują człowieka.
  • Odpowiedz