Wpis z mikrobloga

@The_Rainman: A ile lat Guardiola jest w City, a ile Perez? On drugą kadencję zaczął w 2009 roku, a jeszcze sporo wcześniej wydawał. + Real jeszcze ma niezły bilans, bo sporo wyciąga z transferów z klubu
@Beeercik: statystyka się nie zgadza to wygoogluj coś innego xD wydali praktycznie tyle samo i to jest fakt i nie obchodzi mnie skąd mają pieniądze, bo real w 2000 roku był najpopularniejszym klubem na świecie a city drugim najpopularniejszym klubem w Manchesterze xD argument pieniędzy tutaj w ogole nie powinien mieć miejsca, bo obydwa kluby wydały praktycznie tyle samo. Real na bank mądrzej, ale city musiało się przebić w lidze, gdzie
  • 1
@The_Rainman: Gościu, 13 czy 14 lat temu, nawet Lech zaorał City. To jak myślisz, jak zbudować w tak krótkim czasie tak mocny klub jak obecne City? Inteligentnym zarządzaniem? Czy petrodolarami od szmatogłowych? Premier league to ropociąg kozojebców. Od lat tak jest, i nie jest to żadną tajemnicą.

A tymi obrazkami to sam się zaorałeś i bladego pojęcia nie masz o historii ani pierwszego ani drugiego klubu xDDDDDDDDDDD
Sam fakt, że takie
@Ejmen: ja #!$%@? i to jest jeden z powodów przez który nie oglądam piłki nożnej xD ludzie kibicuja kluba z miast w których nie żyją xD i się kluca kłócą o fakty które im nie pasują xD real to Barca tamto chelsea to kto lepszy campeones coś xD No tak bo tylko polaczek przed kompem ogarnia historie klubu z drugiego końca Europy xD gowno mnie obchodzi historia bo ani ty ani
via Wykop
  • 0
@The_Rainman: Gościu tak ogólnie to w piździe mam inne drużyny niż te Polskie. Ligę Mistrzów oglądam bo wypada, a z krajowych to tylko ekstraklasę. Weź leki.

Nie podniecam się zagranicznymi klubami, tylko politycznymi aspektami tych klubów. I tak, city jest #!$%@? ropociągiem, koniec kropka.
Jesteś tym typem wykopka, który się błaźni, i potem jeszcze brnie w to dalej, uderzając w osobę, zamiast uderzać w temat. Żałosne.