Wpis z mikrobloga

Mysle o zainstalowaniu tej klimatyzacji u siebie w mieszkaniu BEKO BEEPGH 120/BEEPGH 121 z usługą montażu

https://www.mediaexpert.pl/agd-male/do-domu/klimatyzatory-scienne/klimatyzator-split-pompa-ciepla-powietrze-powietrze-beko-beepgh-120-beepgh-121-z-usluga-montazu

Cena wydaje mi sie atrakcyjna, jakie za jakie przeciw? Naczytalem sie ze Beko to jest tylko napisane a takto to jakas inna

Jak nie ta to jaka by cena byla wlasnie cos kolo 4 tys i by byla cicha jak ta powyzej (rzekomo Poziom hałasu jednostki wewnętrznej [dB]: 21)

Salon z aneksem 23,5m2

#klimatyzacja #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #remontujzwykopem
  • 6
  • Odpowiedz
@Matodus: pewnie jakiś chińczyk
a reszta to głośniejsza? I kto wykonuje ten montaż? pewnie jakiś podwykonawca, pytanie kto daje gwarancję na montaż?
Cena montażu pewnie do 3m rurociągu, a dalej dopłacasz 100 zł od metra.
  • Odpowiedz
  • 0
@Qullion: no jak pytałem w jakimś normalnym sklepie z klimatyzacją czy mi coś poleca to dawali jakieś rotenso i że hala to 56 db jednostki wewnętrznej to chyba sporo...

Jednostka byłaby praktycznie obok drzwi balkonu więc tu akurat nie miałbym problemu z małym montażem

I tak oni robią jakimiś podwykonawcami jak czytałem, chodzi mi po prostu bym coś ogarnął i nie była głośna, sterowana z wi fi i by nei kosztowało
  • Odpowiedz
@Matodus: 20 db tylko, na pewno, trzeba zapytać o różnicę w budowie. Hałas wytwarza wentylator i powietrze, więc może coś kosztem czegoś, może podają minimalną wartość, a nie maksymalną.
Inny będzie miał od 30 do 60, a ten od 20 do 70 db.
Najlepiej jakbyś na żywo to posłuchał.
  • Odpowiedz
Po pilocie wnioskuję że to Midea robi.
Malo awaryjny sprzet.
Obstawiam że w środku jest tosamo co np. W rotenso ukura. Hyndai Revolutin, kaisaiach i jeszcze wielu innych.
Cena wmiare ok.

Plusy:
Ekipy monterskie MM sa raczej ok. Znam 2 i poziom wysoki.

Minusu: gwarancja 2 lata (daje MM a nie ich monter) trzeba pilnować terminu przeglądu.

W podobnej cenie lokasi na podobny sprzęt dadzą Ci 5lat gwarancji.

A jak już bardzo
  • Odpowiedz