Wpis z mikrobloga

Jestem .NET devem z prawie rocznym doświadczeniem i mam #!$%@? dość, nie chcę się powtarzać po raz setny ale po prostu mam w #!$%@? obowiązków, stresu - #!$%@? mnie w pracy, doświadczanie jakiś nieudolnych prób manipulacji i wywierania na mnie presjii przez SM dostając przy tym 700zł więcej niż minimalna

Do sedna - chcę zmienić branże na coś związanego z informatyką, ale nie programowanie. Moim głównym kryterium jest to żeby była to praca z wyższym progiem wejścia niż programista, do której nie dostanie się byle idiota po bootcampie tylko osoba która faktycznie ogarnia ogólnie IT - od bycia adminem po jakieś IoT czy inne rozwiązania chmurowe. Z góry dzięki za propozycje

Poniżej przykład osób które masowo wysyłają CV na moje stanowisko proponując niekiedy płatne staże (w sensie że to stażysta płaci xD)

#programista15k #naukaprogramowania #pytaniedoeksperta #praca #pracait i trochę #zalesie
iluvmypickle - Jestem .NET devem z prawie rocznym doświadczeniem i mam #!$%@? dość, n...

źródło: ofiara piramidy IT

Pobierz
  • 13
@sepuqqu: tak, bo skończona ilość drwalów marketingowców gotowych pracować za ZERO PLN jest w stanie wykonać tą samą pracę to co ja. Programowanie to dzisiaj nic trudnego - kiedyś jak nie było nawet IntelliSense nie mówiąc o GPT czy Copilocie. W dodatku pełno kursów i materiałów, do nauki przez co junior CRUDziarza da się wytresować w rok
@iluvmypickle

To sobie zmień ¯_(ツ)_/¯

Ale to co wymieniłeś na dole będzisz miał nadal:

obowiązków, stresu - #!$%@? mnie w pracy, doświadczanie jakiś nieudolnych prób manipulacji i wywierania na mnie presjii przez SM


Jak myślisz że jak będziesz w niszy to nie będzisz miał stresu i obowiązków napiętych co do minuty to możesz się zdziwić