Wpis z mikrobloga

@12margo099: o #!$%@?, z własnym znieczuleniem chce przyjść ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak wyczują od ciebie alkohol to mogą odmówić ci przyjęcia
  • Odpowiedz
@12margo099:
Jeśli w grę wchodzi jakakolwiek chirurgia to wprost odpada.
A do zwykłego zabiegu nadal większość będzie kręcić nosem z racji interakcji i mogą odmówić przyjęcia.
Jak koniecznie musisz to najpierw zapytaj swojego stomatologa.
  • Odpowiedz
  • 0
@Aramil: sytuacja wygląda tak, że się boję zastrzyków i zawsze miałem leczone zęby bez znieczulenia co jest zayebiście bolesne, a tak jakbym wypił setke 20 minut przed wejściem, to bym się nie bał znieczulenia aż tak.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@12margo099:
To tym bardziej pytaj dentystę. Raz, że znieczulenia bardzo często interferują z alkoholem, a dwa że może też po prostu zacząć od znieczulenia żelem i jak ma skilla to tak Cię zagada, że nie zauważysz zastrzyku ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
  • 0
tak Cię zagada, że nie zauważysz zastrzyku

@Aramil: Nie ma takiej opcji, na samą myśl jest źle

@moll No chyba trzeba będzie tak zrobić.. A później jeszcze płać tyle pieniędzy, za ból fizyczny i psychiczny, taki masochizm trochę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
między 200 a 300zł


@moll: To powiem ci, że nie zrobiła ta cena na mnie wrażenia, bo półtora roku temu płaciłem u mojego stomatologa 300/350 zł za leczenie bez znieczulenia, teraz podobno bez 400zł nie ma co się zapisywać nawet () Dzięki za polecajke
  • Odpowiedz
@moll to ja już nie pamiętam jak dawno płaciłem 250, z 5 lat temu to na pewno.. moje życie byłoby piękniejsze i o wiele mniej stresujące gdybym nie bał się zastrzyków i jeszcze kilku innych dla wielu osób błahych rzeczy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz