Wpis z mikrobloga

Wymyśliłem sobie ze jak te je###e zimno sie skonczy to kupie sobie rower zeby nim zap######ać do roboty (raz w tygodniu ok 7 km). Jaki moglibyscie mi polecic (miasto)?
#rower
  • 23
  • Odpowiedz
  • 0
@M4t3_k1n6: Czytalem ze tam sa rozmiary kol chyba istotne do wzrostu, a raczej przez neta chce kupic zeby bylo taniej, nie chce tez za duzo wydawac, bo nie wiem jak ten pomysl sie sprawdzi w rzeczywistosci, W#####a mnie już płacenie za ubery i bolty, albo jezdzenie komunikacja z żulami, a wyszlo mi wedlug map googla ze to bedzie tylko 10 minut dłużej niż autem. Jakie wady tego sposobu transportu moga byc?
  • Odpowiedz
@Thorus88: dla spokoju sumienia upewnij się, że producent przewiduje wagę rowerzysty > twoja własna.
Wybierz jakiś ładny, przed zakupem najlepiej przymierz, chociaż dla ~15km tygodniowo to nie odczujesz żadnych mankamentów.
Przy takim przebiegu to serio najważniejszy będzie wygląd.
  • Odpowiedz
@Thorus88: rama i koła karbon, zintegrowany kokpit, pomiar mocy i przerzutki przynajmniej Shimano 105 di2.
A tak na poważnie to zobacz sobie np na rowery Lazaro. Wybierz coś z kategorii cross lub treking i będzie git. Ewentualnie coś z Decathlonu. Tak żeby Ci się podobało i mieściło w założonym budżecie.
  • Odpowiedz
kupie sobie rower zeby nim zap######ać do roboty (raz w tygodniu ok 7 km)


@Thorus88: Przy podobnych założeniach kupiłem typowo miejski z olx za 350 zł. Po wymianie uszkodzonych rzeczy wyszło dodatkowe 300 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet nie chcę myśleć ile kosztowałaby robocizna gdybym do serwisu zaniósł.

No ale wystarczy nie być głupim jak ja, założyć sensowny budżet i można coś fajnego znaleźć. Na Twój
  • Odpowiedz
@Thorus88: celowałbym w używanego Riverside 120. W tym budżecie powinno się trafić coś w przyzwoitym stanie. Do tego jakieś lepsze siodełko, bo to fabryczne w opór niewygodne. Miałem i w tej cenie polecam.
  • Odpowiedz