Wpis z mikrobloga

@chlodna_kalkulacja: no to pójdź, nie ma na co czekać, im wcześniej tym lepiej, chyba że w kulki lecisz i wszystko jest w porządeczku. Jak nie jesst, to prędzej czy ppóźniej cię zweryfikuje żywot, więc po co się skradać?

@M0sieznaSpre-eyna przecież Malejko to chirurg, do doktora Malejki to pójdę jak będę miał do ucięcia rękę, a nie głowę xD
@chlodna_kalkulacja: Złożyłem jej propozycję seksualną, ale właściwie w formie komentarza bo nie mogła się zdecydować czy mam autyzm czy zostać przy poprzedniej. To drugie jest tak grubymi nićmi szyte i właściwie 3 krotna maksymalna dawka abilify (zastrzyk i tabsy) nie pomagała, że się #!$%@?łem że robi ze mnie szczura doświadczalnego. Kilka wizyt wmawiała mi autyzm, od jednego wybryku jej się odmieniło, mi pękła żyłka i zrozumiałem że psychiatrzy wyciągają tylko ode
@M0sieznaSpre-eyna: Nie mam pojęcia, co Ci poradzić w tej sytuacji, może po prostu wybrać się do kogoś innego, skoro tam wyszło tak jak wyszło. Wydaje mi się, że w tym zawodzie otrzymywanie jakichkolwiek prezentów łamie zasady zachowania dystansu między psychologiem a pacjentem, ale co ja się tam znam... Mieszkam w kuj-pom. Psychiatrę już wybrałem dawno temu, tylko pozostało umówić wizytę.

@zwei: Nie lecę w kulki. Coraz bardziej mnie dociska presja.