Wpis z mikrobloga

@fanDokturkeNapierauke: Nie jest. Jest ponad 1000 definicji inteligencji. Moja ulubiona, to zdolność do przewidywania konsekwencji swoich czynów. Pietras ma tego deficyt. Typ nie ogarnia SMARTA czy zakupów w Amazonie. Chadowy Piotr bywa naiwny lub dobroduszny, ale jest inteligentniejszy.
  • Odpowiedz
@aarrttkk: Brałem pod uwagę ilość wydanych książek (nie chodzi o ilość sprzedanych kopii) z wikipedii, a poczucie humoru to Napierała ma. Przecież Zychowicz jest raczej poważnym gościem. Na początku myślałem, żeby zrobić coś w stylu 6:0 dla Zycha, ale stwierdziłem, że remis będzie bardziej widowiskowy ; )
  • Odpowiedz
Brałem pod uwagę ilość wydanych książek


@fanDokturkeNapierauke: Nie no Nacjololo, przecież Zych wydał więcej książek. Sprzedał więcej, ale i również jego były one bardziej wpływowe. Pakt Ribbentrop Beck czy Obłęd, wywołały do tego szerokie dyskusje w środowisku. U Pietrasa czegoś takiego nie było. Oczywiste jest, że ten pkt. też dla Zychowicza. Pioter sobie do wydanych książek dodaje audiobooki. Za to Zych ma tam niepełną listę. Nie ma tam np. "Atak na
  • Odpowiedz
@fanDokturkeNapierauke Policzyłeś mu rzeczy, które ma tam błędnie wpisane. Pozwolić? On tylko obraża i ośmiesza wrogów w swoim magicznym świecie. To nie jest luz. Nie ma tak spiętego niczym guma w gaciach typa. Już Wielom ma przy nim amerykański luz. Przypominam film jak leżał i mówił że za atak na niego odpowiedź zawsze musi być zabójca.
  • Odpowiedz