Wpis z mikrobloga

Wykopków zszokowała informacja, że jakaś 22 letnia aktywistka zarabia średnią krajową z dotacji na jakies Ngo.

Tymczasem prawdziwi kapitaliści (czy są jacyś więksi żebracy niż liderzy "ideowej prawicy"?):

Neobychno - Wykopków zszokowała informacja, że jakaś 22 letnia aktywistka zarabia śre...

źródło: zrzutka

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Neobychno: Nie widzisz głąbie różnicy między dostawaniem pieniędzy od NGO finansowanych przez jakiś miliarderów zza granicy (a także częściowo przez UE z pieniędzy publicznych) na działalność polityczną ,a zbieraniem pieniędzy od obywateli na działalność po to by reprezentować ich interesy?

Twój wpis tylko pokazuje poziom intelektualny lewicowych wypierdków: ciągle powołujecie się na "zachód" i "demokrację" ,a kompletnie nie rozumiejąc jak tam działą demokracja, bo myślicie gomułką i bierutem xD
  • Odpowiedz
@Neobychno: nie doczekałem się wcześniej odpowiedzi od Ciebie, wiec tutaj powtórzę pytanie. Ile z tych zbiórek zostało zorganizowane DLA brauna, a ile PRZEZ Brauna?
  • Odpowiedz
  • 1
@Jan998: Dobra, tylko że ja nie jestem lewicowcem, od 2011 r, kiedy to miałem 18 lat, głosowałem na Korwina, aż do wojny na Ukrainie. Za bardzo poglądów nie zmieniłem, ale zobaczyłem, że "ideowa prawica" mnie oszukuje, gra na moich emocjach, straszy. Dlatego od tego czasu na nikogo nie głosuję.

Nie widzę różnicy w tym, że 1000 szurków wpłaci braunowi po 10 zł, a jakiś jeden milioner 200 tys na ngo, by
  • Odpowiedz
Nie widzisz głąbie różnicy między dostawaniem pieniędzy od NGO finansowanych przez jakiś miliarderów zza granicy (a także częściowo przez UE z pieniędzy publicznych) na działalność polityczną ,a zbieraniem pieniędzy od obywateli na działalność po to by reprezentować ich interesy?


@Jan998: Nie widzę różnicy pomiędzy finansowanie przez ngo z zagranicy a np 1000 fajnokremlakow z Polski. Jedni i drudzy pod pozorem dbania o nasze interesy starają się działać na korzyść państw sasiednich¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz