Wpis z mikrobloga

Wrzucacie do doswiadczenia staże i jakieś osobiste projekty?

Przez 4 lata prowadzilem dosc duzy serwis, od backendu przez content na administracji kończąc, i zastanawiam sie czy tego nie wrzucic - robilem to przed i w trakcie studiow, jest jakby relevant w #testowanieoprogramowania i #it ale no bezposredni oto jest cos innego xD

Wrzucenie tego doswiadczenia zwiekszyloby mi lata dosiwadczenia z 11 do 14
#pracbaza #pytanie
  • 15
  • Odpowiedz
@Rabusek: wrzuć to w CV i podeślij mi na PW. Wybluruj tylko dane osobowe, Twoich personaliów znać nie muszę.

Rekrutowałam kilka lat, to mogę coś tam podpowiedzieć
  • Odpowiedz
@moll: a ile tak najlepiej pozycji w miejscu na doświadczenie zawodowe wrzucić? Warto #!$%@?ć ponad pół strony wszystkimi doświadczeniami, czy lepiej wybrać dajmy na to 4 najistotniejsze pozycje i je tam umieścić?
  • Odpowiedz
@Rabusek: sybi trzymam z limitem jednej strony wiec mam wpisane tylko 6 ostatnich pozycji, poza limitem miejsca jest sprawa taka ze skoro masz 11 years of experience w realnej pracy to te 3 lata duzo nie zmienia, a moga sie pojawic niezreczne? pytania. W druga strone czyli masz rok doswiadczeniabw kolchozie, a chcesz taki projekt uwzglednic to tu napewno zaczna kopac i sie doszukiwac ocb i wpisanie tego jako doswiadczenie zawodowe
  • Odpowiedz
@Strigiformesman: ogólnie takie robienie selekcji jest kiepskie, bo tworzysz dziury w latach pracy - jaka by nie była, ciągłość jest lepiej odbierana (no chyba że to się zła, że pół roku nie wytrzymujesz w 5 firmach pod rząd). Lepiej więc umieścić wszystko, za to przy tym mniej istotnym, ze względu na aplikowane stanowisko, nie rób elaboratu z zakresu obowiązków.
Jeśli masz bogate doświadczenie zawodowe to daruj sobie staże i praktyki studenckie.
  • Odpowiedz
  • 2
Warto #!$%@?ć ponad pół strony wszystkimi doświadczeniami, czy lepiej wybrać dajmy na to 4 najistotniejsze pozycje i je tam umieścić?


@Strigiformesman: ja mam zasade wszystko na jednej stronie a4, udalo mi sie tam zmiescic 8 firm bodaj xD
  • Odpowiedz
  • 0
@proszebardzo2: problem ze niektore stanowiska juz chca 15 lat expa xD Dodanie tego doswiadczenia zblizy mnie o 3 lata do tej "granicy"

A teraz straszne odsiewanie jest po takich rzeczach jak studia i YOE
  • Odpowiedz
@Rabusek:
To nie jest tak, że dobrze, albo niedobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kwestia tego, jak patrzysz na doświadczenie. Ja np. w CV mam zostawione praktyki, chociaż bez nich mam 8 lat expa. Ale robiłem tak fajne, nietypowe rzeczy związane z hardwarem i często gdzieś na rozmowie technicznej o to pytają.

Dobrą opcją może być napisanie CV pod ofertę, jak wymagają 15 lat expa, to masz CV
  • Odpowiedz