Wpis z mikrobloga

@LukaszTV: wg różnych badań pedofilia wśród kobiet jest wieksza niż wśród mężczyzn. problem polega na tym, że pewne zachowania nazywa się "matycznyna/kobieca troską/czułością" i zwyczajnie jest społeczne przyzwolenie/ślepota na pewne zachowania ze strony kobiet. Żeby kobieta trafiła przed sąd i została skazana za taki czyn to na prawde musi byc grubo.
Zaszło to juz tak daleko, że jak słyszysz pedofil to od razu masz przed oczami obleśnego faceta..podobnie jak na hasło
  • Odpowiedz
Ale tak serio mówiąc - sam pamiętam jak byłem 12 latkiem i obudziły się hormony. Z biegiem lat to wszystkie młode nauczycielki były regularnie przeze mnie molestowane w myślach. O mokrych snach nie wspominając. Nie wiem co czułbym, gdyby mnie to spotkało, ale nie ukrywam że pierwsze co mi przychodzi do głowy, to że byłbym raczej zadowolony. Gdy miałem naście lat regularnie to sobie wyobrażałem.
  • Odpowiedz
@Bertoos: Jako że nasze prawo raczej ma wywalone na sytuacje w której kobieta gwałci. Miłej zabawy w spłacaniu alimentów od 18 roku życia, oczywiście również tych za poprzednie lata kiedy nie można było ich nałożyć. No ale chłopak wygryw, bo zaruchał 15 lat starszą grażynę. :)
  • Odpowiedz
@Bertoos to opowiem ci true story ze szkoły baletowej. Pewien utalentowany chłopak był podrywany przez swoją nauczycielkę i zaczęli się ruchać, również w szkole. Oczywiście chwalił się tym kolegom i pokazywał screeny rozmów i zdjęcia które mu wysyłała. Później powiesił się na pasku w kiblu w tej szkole, odratowali go na tyle że teraz jest warzywem. Nie znam szczegółów dlaczego to zrobił ale sprawa była głośna i nie ulega wątpliwości że winę
  • Odpowiedz
@ShineLow: A tak szczerze, jak przy drugiej flaszce - nigdy w szkole nie fantazjowałeś o zrobieniu tego z młodą nauczycielką. Taką dobrze wyglądającą ( może nawet na młodszą niż jest) dwudziestokilkulatką?
  • Odpowiedz
@ShineLow: Zgadzam się. Ale jak teraz myślę, to wydaje mi się, że problemem może być młodzieńcza infantylna romantyczność. Raczej młoda dupa nie szuka stałego partnera tylko fajnego bolcowania. A dla młodego może to być miłość aż po ołtarz i grobowa deskę.
  • Odpowiedz