Wpis z mikrobloga

ale szkolenie rezydenckie w tym kraju jest sk*rwiałe - o wszystko musisz sie prosic, o jakąkolwiek asyste trzeba sie upominac i przepychac, jakiekolwiek lepsze zabiegi robi szef oddzialu a ty jako rezydent to masz dostep moze na jakąś piątą asyste, zaraz po oddziałowym rybiku cukrowym z łazienki. jakbym ja byl szefem osrodka chirurgicznego to bralbym wszystkich rezydentow do asysty bo byliby moją wizytówka #medycyna #lekarz #szpital
  • 5
  • Odpowiedz
@pieknylowca: polski system edukacji. Nam typ na zajęciach na studiach powiedział wprost, że nie będzie nas uczył, bo będziemy jego konkrencją ¯\(ツ)/¯ Nie wiem czemu taki ktoś może pracować na uczelni ze studentami. Poza tym skoro ktoś świeżo po studiach jest dla niego konkurencją, to nie najlepiej to świadczy o jego kompetencjach xD
  • Odpowiedz
@pieknylowca: ordynator neurochirurgii w pewnym szpitalu w mieście na S. powiedział mi ma dzień dobry jak do niego przyszedłem że on nie ma interesu mnie uczyć i wątpi żeby któryś z jego kolegów mnie dopuścił do stołu i czegos uczył. Także W POSLCE BRAKUJE LEKARZY WINCYJ PRODUKOWAC
  • Odpowiedz